Hodvábna gumička do vlasov YPNOA

9,90 14,90 

Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Gumičky vyrobené zo 100% prírodného morušového hodvábu sú nový svetový trend v starostlivosti o vlasy. Darčekové balenie pri kúpe 4 ks.

Antistatické, pevné, jemné k vašim vlasom.

Nádherné farby rozžiaria každý Váš účes.

100% prírodný hodváb môže pomôcť predchádzať lámavosti vlasov.

Dostupné vo všetkých farbách skladom s dodaním do 3 dní.

IDEÁLNE AJ AKO DARČEK

Popis

Nádherné farby a kvalitný 100% prírodný hodváb. Taká je hodvábna gumička do vlasov značky YPNOA. Má nádych luxusu a nežnosti. Výhodou hodvábnych gumičiek je hlavne ich šetrnosť k Vašim vlasom. Vlasy neťahajú, nestláčajú, netrhajú. Hodváb je prirodzene klzký, a teda sa oň vlasy drasticky netrú. Bežné gumičky do vlasov majú povrch drsný, pokrytý maličkými akoby “háčikmi”, ktoré keď prídu do kontaktu s vlasom, spôsobia na ňom mikroskopické zádery. Práve to môže spôsobiť, že sa vlas láme, vyzerá nezdravo.

Hodvábna gumička do vlasov YPNOA je vyrobená zo 100% prírodného morušového hodvábu, ktorý je prirodzene klzký, a teda Vaše vlasy po ňom prechádzajú hladko. Gumička je tiež antistatická, vlasy nezamotáva. Ďalšou prednosťou je, že vlasy tieto gumičky nemastia, ako je to napríklad pri gumičkách vyrobených zo syntetických materiálov. Gumička YPNOA vyzerá vo vlasoch elegantne, vlasy ňou veľmi jednoducho spojíte do drdolu.

Ak sa rozhodnete túto gumičku vziať na tanečný tréning, budete určite veľmi spokojné. Gumička skvele saje pot z vlasov, ale nevysušuje ich, nemastí.

NÁVOD NA STAROSTLIVOSŤ: Hodvábnu gumičku YPNOA môžete prať v rukách alebo v práčke pri 30°C s ostatným jemným prádlom (bez použitia sušičky). Gumičku sušte voľne položenú na sušiaku. Nedávajte gumičku na horúci radiátor. Ak máte doma viac hodvábnych produktov, môžete si prečítať ako sa starať o hodváb, aby si svoju krásu zachoval celé roky.

Prečítajte si o značke YPNOA a dozviete sa viac o hodvábe a hodvábnych produktoch.

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , , ,

Rozmer hodvábnej gumičky

1cm, 3,5cm