-11%

Pánske tanečné topánky JOSÉ

84,90 

Čierne pánske tanečné topánky na krátke šnúrovanie, podpätok 2cm.

NOVÝ MODEL PRE ROK 2022

Pánske tanečné topánky vyrábame na zákazku.

Popis

Nenápadné pánske tanečné topánky. Vrchná časť päty je spevnená, takže sa Vám bude chodidlo príjemne ohýbať ale nevyšúcha sa táto časť tak rýchlo. Pre tento model pánskych topánok sme zvolili matnú čiernu farbu, aby ste vedeli topánky dopasovať ku matným spoločenským nohaviciam. Ideálne sú tieto tanečné topánky na kurzy tanca. Páni si ich vedia vziať aj na párty ku outfitu, ktorý pozostáva z riflí. Topánky sú veľmi pohodlné, prsty netlačia. Tieto tanečné topánky sú vhodné pre rôzne spoločenské udalosti, kde sa chcete cítiť komfortne.

Vyrábané v jednom farebnom prevedení.

Čierny model u týchto pánskych topánok na tanec odporúčame pre rôzne spoločenské udalosti ako je svadba, ples, večierok. Vhodné sú ako pánske tanečné topánky na hodiny tanca.

Tanečné topánky majú oblú špicu, ktorá svojim tvarom prsty nedeformuje, nesťahuje. Topánky si jednoducho zaviažete, aby sedeli presne na Vaše chodidlo. Tento strih pánskych tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla. Topánka má menší podpätok, čo je pre pánsku tanečnú obuv úplne prirodzené a normálne. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: koža

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: čierna brúsená koža

Vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých tanečníkov. Odporúčame tiež pre ženíchov ako pánske topánky na svadbu.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pánske tanečné topánky som zaradila do svojej ponuky hlavne kvôli častému dopytovaniu pánov na tento špecifický typ obuvi.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť s tenkými pánskymi ponožkami, aj bez nich. V prípade potreby viete svoje tanečné topánky pretrieť vlhčenou utierkou.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
24 cm38
24.5 cm39
25 cm40
25.5 cm41
26 cm42
26.5 cm43
27 cm44
27.5 cm45

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , , , ,