Pánske tanečné topánky MILANO

95,90 

Čierne elegantné pánske tanečné topánky na krátke šnúrovanie, podpätok 1 cm.

NOVÝ MODEL PRE ROK 2022

Pánske tanečné topánky vyrábame na zákazku.

Popis

Pánske tanečné topánky MILANO sme navrhli pre pánov, ktorí obľubujú outfity s istou dávkou extravagancie. Na vrchnej časti sme skombinovali leský a matný materiál. Chodidlo vyzerá v topánkach veľmi pekne. Čiernu farba pánskych tanečných topánok viete ľahko kombinovať k rôznym typom oblečenia. Tanečné topánky MILANO určite odporúčame v kombinácii s výraznejšími outfitmi a slušnými pánskymi nohavicami. Ideálne sú tieto tanečné topánky na latino párty, a tiež inú tanečnú spoločenskú udalosť. Topánky sú veľmi pohodlné, noha sa vnich vie komfortne ohýbať.

Tento model vyrábame v jednom farebnom prevedení.

Čierny model u týchto pánskych topánok na tanec odporúčame pre rôzne spoločenské udalosti. Tieto tanečné topánky si viete vziať ako pánske topánky na svadbu, ples, večierok, či stužkovú slávnosť. Vhodné sú ako pánske tanečné topánky na hodiny tanca.

Tanečné topánky majú mierne ostro tvarovanú špicu, ktorá ale prsty nedeformuje. Topánky si jednoducho zaviažete, aby sedeli presne na Vaše chodidlo. Tento strih pánskych tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla. Topánka má prirodzený podpätok vo výške 1 cm, čo je pre elegatnú pánsku tanečnú obuv úplne prirodzené a normálne. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: lakovaný materiál a semiš

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: čierna brúsená koža

Vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých tanečníkov. Odporúčame tiež pre ženíchov ako pánske topánky na svadbu.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pánske tanečné topánky som zaradila do svojej ponuky hlavne kvôli častému dopytovaniu pánov na tento špecifický typ obuvi.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv má typickú špeciálnu výstelku a hlavne podrážku z brúsenej kože. Tieto tanečné topánky viete nosiť iba v interiéri. Topánky sa prispôsobia chodidlu, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť s tenkými pánskymi ponožkami, aj bez nich. V prípade potreby viete svoje tanečné topánky pretrieť vlhčenou utierkou.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
24 cm38
24.5 cm39
25 cm40
25.5 cm41
26 cm42
26.5 cm43
27 cm44
27.5 cm45

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , , , ,