Tanečné topánky ANGEL s kamienkami

94,90 

Elegantné tanečné topánky, decentne zdobené so zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm

Model ANGEL vyrábame na zákazku. 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Ste anjel s dušou diabla? Tanečné ANGEL boli navrhnuté pre vás. Strih a zdobenie topánok je ideálny pre ženy, ktoré chcú na tanečnom parkete vyzerať nežne, a zároveň pútať pozornosť a vyraziť dych. Topánky nesú názov ANGEL kôli originálne vykrojenej prednej časti, pripomínajúcej otvorené anjelské krídla posiate hviezdičkami – kamienkami čírej a zlatej farby, ktoré sa pri tancovaní trbliecu. Model je vhodný pre ženy s normálnym aj širším chodidlom a vyšším nártom. Model nie je vhodný pre typ chodidla so šikmo skosenými prstami. Pohodlné tanečné topánky s mäkkou bavlnenou stielkou, ktorá je farebne doladená.

Vyrábané v dvoch farebných prevedeniach.

Zlaté tanečné topánky ANGEL pristanú k svadobným a spoločenským šatám maslovej farby (IVORY) alebo k šatám v odtieni CHAMPAGNE. Zlatý model ANGEL pristane aj k spoločenským šatám a tanečným outfitom v týchto farbách: tmavo fialová, svetlomodrá, tyrkysová, smaragdovo zelená, červená, ružová a čierna.

Strieborný model ANGEL pristane k jednoduchým snehobielym svadobným šatám s Á-čkovou sukňou. Tiež veľmi pekne vyzerá v kombinácii so šatami a tanečnými outfitmi vo všetkých svetlých farbách.

Tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Model je vhodný pre normálny typ chodidla bez haluxov. V týchto tanečných topánkach odtancujete svoj svadobný tanec, ples, stužkovú, alebo inú oslavu bez bolesti nôh.

Vrchný materiál: tkanina zdobená trblietkami, v prednej časti malé kamienky

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky aj pokročilé tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty na svadobný tanec.

V tomto videu si môžete pozrieť, k akému typy svadobných šiat sa tieto tanečné topánky hodia a ako krásne vyzerajú na nohách.

Svadobné tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu. Ak chcete podpätky na svojich tanečných topánkach ochrániť pred poškodením, odporúčam zakúpiť aj transparentné chrániče na podpätky.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba

,

Možno by sa Vám páčilo…