Svadobné balerínky MELANY

Elegantné, veľmi pohodlné svadobné balerínky s pôvabným zdobením.

Nadčasový britský design 
DARČEK: praktické produkty k topánkam v hodnote 6€

Model MELANY momentálne nevyrábame.

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

Svadobné balerínky MELANY sme navrhli pre nevesty, ktoré nechcú nosiť podpätky. Vrch topánok sme vyrobili z hodvábneho saténu a aby vyzerali naozaj svadobne, ozdobili sme ich postriebrenou kamienkami vykladanou dlhou brošňou. Nadčasový britský design topánok; budete sa v nich cítiť ako princezná. O vaše chodidlá sa nemusíte obávať, pretože sa o nich dokonale postará kvalitná kožená vnútorná stielka. Každý model šijeme samostatne ručne a doťahujeme detaily do dokonalosti.

Svadobné balerínky MELANY pre nevesty vyrábame v dvoch farebných prevedeniach.

Ivory model (na obrázku) odporúčam ku svadobným šatám v odtieni Ivory (maslová, slonovinová kosť).

Biely model svadobných balerínok MELANY sme farebne navrhli k snehobielym svadobným šatám.

Svadobné topánky MELANY balerínkového strihu s otvorenou špičkou. Vaše prsty dobre podržia spevnené okraje topánky. Tieto svadobné balerínky šijeme pre Vaše maximálne pohodlie vo svadobný deň. Podrážka vyrobená z obuvníckej gumy, takže si tieto topánky môžete vziať aj mimo interiér. Balerínky obľubujú ženy ako spoločenská obuv na rôzne udalosti, kde chcú staviť na eleganciu a nadčasový štýl. Topánky Vám pošleme s elegantným vrecúškom vyrobeným z hodvábneho saténu, a teda si ich môžete uchovať bezpečne pre každú spoločenskú udalosť.

Vrchný materiál: hodvábny matný satén zdobený brošňou vykladanou kamienkami

Vnútorná stielka: koža

Podrážka: obuvnícka guma, bežná podrážka pre spoločenskú obuv vhodnú do exteriéru.

Svadobné topánky vyrábame na zákazku, preto si ich objednajte v dostatočnom predstihu. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk. Tieto topánky odporúčam ako vhodnú obuv na rôzne spoločenské príležitosti, ktoré trvajú niekoľko hodín.

V kvalitných topánkach sa viete pohybovať celé hodiny a pôjdu s Vami na viaceré spoločenské udalosti. Balerínky si v ostatnom období ženy veľmi obľúbili aj spoločenskú obuv, pretože nie každá žena má rada vysoké podpätky. Svadobné balerínky si volia ako topánky k svadobným šatám aj ženy, ktoré nechcú byť vyššie ako ich partner, alebo majú rôzne zdravotné problémy, kvôli čomu môžu mať obutý len tento typ topánok.

UPOZORNENIE: Vrchný materiál topánok je hodvábny satén. Zabráňte kontaktu s ostrými predmetmi, ktoré by mohli vrchnú látku nepekne poškodiť.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
21,68 cm34
22,5 cm35
23 cm36
23,5 cm37
24,5 cm38
25,5 cm39
26 cm40
26,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba

,