-12%

Svadobné balerínky MELANY

119,90 

Veľmi pohodlné svadobné balerínky s pôvabným zdobením.

Nadčasový britský design! 

O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Vymazať

Popis

Nádherné svadobné balerínky MELANY pre nevesty. Vrch topánok je vyrobený z hodvábneho saténu zdobený postriebrenou kamienkami vykladanou dlhou brošňou. Nadčasový britský design topánok; budete sa v nich cítiť ako kráľovná! Nadčasový model, v ktorom sa budete cítiť počas svojho svadobného dňa ako dokonalá žena. Vnútorná stielka je veľmi príjemná k Vašim chodidlám. Tento model svadobných topánok som zaradila do ponuky môjho eshopu, pretože viem, že sú navrhnuté s láskou ku svadobnej móde a ženám. Každý model je šitý samostatne ručne, čo zabezpečí, že sú dotiahnuté všetky detaily do dokonalosti.

Svadobné balerínky MELANY pre nevesty vyrábané v dvoch farebných prevedeniach: 

Ivory model (na obrázku) sa dokonale hodia k svadobným šatám v odtieni Ivory (maslová, slonovinová kosť).

Biely model svadobných topánok MELANY je farebne navrhnutý k snehobielym svadobným šatám.

Svadobné topánky MELANY balerínkového strihu s otvorenou špičkou. Pekne držia prsty kvôli spevneným okrajom topánky. Tieto svadobné topánky sú ušité pre Vaše maximálne pohodlie vo svadobný deň. Výstelka týchto topánok je vyrobená z prasacej kože, ktorá je veľmi príjemná a mäkká pre chodidlá, tým pádom sa Vám nosením týchto topánok neurobia žiadne otlaky. Podrážka je vyrobená z obuvníckej gumy a je vhodná pre nosenie topánok aj mimo interiér. Balerínky sú ideálnou voľbou ako spoločenská obuv na rôzne udalosti, kde chcete staviť na eleganciu a nadčasový štýl. Topánky sú dodávané s luxusným vrecúškom vyrobeným z hodvábneho saténu, a teda si Vaše topánky môžete uchovať bezpečne pre každú spoločenskú udalosť.

Vrchný materiál: hodvábny matný satén zdobený brošňou vykladanou kamienkami

Vnútorná stielka: koža

Podrážka: obuvnícka guma, bežná podrážka pre spoločenskú obuv vhodnú do exteriéru.

Svadobné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk Tieto topánky odporúčam ako vhodnú obuv na rôzne spoločenské príležitosti, ktoré trvajú niekoľko hodín.

V kvalitných topánkach sa viete pohybovať celé hodiny a pôjdu s Vami na viaceré spoločenské udalosti. Balerínky si v ostatnom období ženy veľmi obľúbili aj spoločenskú obuv, pretože nie každá žena má rada vysoké podpätky. Svadobné balerínky si volia ako topánky k svadobným šatám aj ženy, ktoré nechcú byť vyššie ako ich partner, alebo majú rôzne zdravotné problémy, kvôli čomu môžu mať obutý len tento typ topánok.

UPOZORNENIE: Vrchný materiál topánok je hodvábny satén. Zabráňte kontaktu s ostrými predmetmi, ktoré by mohli vrchnú látku nepekne poškodiť.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
21,68 cm34
22,5 cm35
23 cm36
23,5 cm37
24,5 cm38
25,5 cm39
26 cm40
26,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , , ,

Farba

,