fbpx
Zľava!

Tréningové tanečné topánky DANCE SPORT

77.00 55.00

Pohodlné tréningové tanečné topánky, podpätok 2,5 cm. Trénujte svoje tanečné choreografie ako to robia profesionáli.

O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

 

Vymazať

Popis

Ste začínajúca, pokročilá, profesionálna tanečníčka alebo trénerka? Tréningové tanečné topánky DANCE SPORT boli navrhnuté pre vás. NOVÝ MODEL PRE ROK 2021!  Prevedenie tanečný topánok je ideálne pre všetky typy tanečných tréningov. V týchto topánkach si natrénujete svoju tanečnú choreografiu pohodlne, bez stresov z vysokých podpätkov. Veľmi vhodné sú tieto topánky aj na ostatné aktívne tréningy, napr. na zumbu. Strih je ideálny pre ženy, ktoré chcú mať fixované chodidlo počas tanečného športu, ale zároveň chcú vyzerať na hodine tanca vkusne a štýlovo. Topánky nesú názov DANCE SPORT, pretože sú vhodné pre tanečníčky, ktoré tanec neberú len ako príležitostný tréning, ale ako šport, ktorému sa aktívne a s láskou venujú. Tento model je vhodný pre ženy s normálnym aj širším chodidlom. Technické prevedenie topánok je dokonale prispôsobené aj pre dlhšie tanečné tréningy. Tréningové tanečné topánky sú vyrobené zo vzdušnej sieťoviny, ktorá je kombinovaná odolným latexom. Podrážka je vyrobená z gumy, takže si tieto topánky môžete vziať aj na hodiny v exteriéri. V podpätku je zabudovaný AIR vankúšik, ktorý pomáha pruženiu pri každom pohybe. Topánka je v strednej časti plne ohybná, a teda sa dokonale prispôsobí každému tanečnému kroku.

Vyrábané v rôznych farebných kombináciách a prevedeniach.

Tréningové tanečné topánky DANCE SPORT pristanú k akémukoľvek tréningovému outfitu. Veľmi pekne vyzerajú s legínami a tričkom rôznych farieb. Biele tréningové tanečné topánky vyzerajú veľmi sviežo, neváhajte si ich zobrať na vaše jarné alebo letné hodiny tanca.

Tanečné topánky sneakersového typu s uzavretou špičkou. Perfektne držia chodidlo. Zapínanie topánok je na bavlené šnúrky, farebne perfektne doladené. Topánky majú výrazný široký podpätok s výškou 2,5cm. V týchto tanečných topánkach odtancujete svoj tanečný tréning bez bolesti nôh.

Vrchný materiál: sieťovina (vzdušná)
Materiál podšívky: bavlna
Podrážka: guma

Vhodné pre začiatočníčky aj pokročilé tanečníčky. Vhodné tiež pre hodiny ladies latino styling.

Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku na tréningových topánkach odporúčam 2,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je štvorcový. V strednej časti podpätku je pružná vzduchová bublina, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu a správne odpruží vaše chodidlo.

Veľkosť chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

, , ,

Veľkosť

, , , , , , , , , ,

Tréningové tanečné topánky DANCE SPORT
77.00 55.00