Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Exotická dovolenka na JAMAJKE 2021

1. novembra 2020 - 14. novembra 2020

1600€
dovolenka Jamajka 2020

V roku 2020 nám to nevyšlo. Exotická latino dovolenka na Jamajke sa presúva na rok 2021. Koncom jesene plánujeme ísť do Karibiku!  Po mimoriadne vydarenej dovolenke v Dominikánskej republike koncom roka 2019 som si povedala, že opäť pôjdeme na dovolenku niekam, kde si to samé len tak hocikedy nenamierime. Navštívime krajinu, ktorú poznáme možno len z náučných dokumentárnych filmov na Discovery channel. Opäť sa vyberieme na výlet čisto ženská partia. Do kufra je potrebné zbaliť si len pas, plavky a dobrú náladu. V roku 2021 ideme na JAMAJKUUU ♥

Prečo je exotická reggae dovolenka na Jamajke ideálna?

Karibské podnebie, najkrajšie pláže, koralové útesy, dažďový prales, lužné lesy, mokrade, jaskyne.. Jamajka ponúka celú svoju pestrú krásu, a bol by hriech nevidieť túto krajinu aspoň raz v živote. Do tejto krajiny sa však neodporúča cestovať osamote na vlastnú päsť. O vlastnú bezpečnosť na skupinovom pobyte nemusíte obávať. Kultúru Jamajky silno ovplyvňuje minulosť krajiny, keďže najväčšiu časť obyvateľov tvoria potomkovia černošských otrokov. Tí sem boli v minulosti dovážaní z Afriky. Na ostrove je teda dodnes cítiť africký vplyv, čo sa odráža v kultúre, jedle, a samozrejme aj v hudbe a v tanci.

Momentálne čakáme na najlepšiu ponuku. Detaily dovolenky budú zverejnené v mesiacoch júl / august 2020. Kapacita dovolenky je opäť obmedzená! Rovnako ako ostatné dovolenky, ani na túto dohlasovanie sa tesne pred odchodom už nebude možné. Poistite svoje miesto na dovolenke a prihláste sa už teraz. (0918054172, info@ucitelkatanca.sk)

Zatiaľ známe informácie k exotickej dámskej dovolenke 2020:

  • Krajina: Jamajka (Stredná Amerika)
  • Časť: severo – západ (Pláž Negril)
  • Dátum: dovolenka je naplánovaná na november 2021
  • Cenové rozpätie dovolenky: 1500 – 1600 € (osoba); cena je orientačná, v cene bude zahrnutá doprava, ubytovanie a strava
  • Dĺžka dovolenky: 12 – 14 dní
  • Na dovolenke budeme tancovať: Bachata, a samozrejme si zatancujeme na rytmy Reggae

Verím, že sa opäť zložíme skvelá partia a prežijeme krásny čas na dychberúcom mieste, spojený s našim milovaným latino tancom!

♥ Teším sa na vás, ladies! ♥

Podrobnosti

Začiatok:
1. novembra 2020
Koniec:
14. novembra 2020
Cena:
1600€
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Michaela WITTNER
Telefón:
0918054172
Email:
info@ucitelkatanca.sk

Miesto udalosti

Jamajka
jamajka Jamajka + Google Map