Originálny vianočný darček

Opäť sa blížia Vianoce a s nimi veľké očakávania vašich blízkych, čo si od vás nájdu pod vianočným stromčekom. Dochádzajú vám nápady? Už ste darovali elektroniku, kozmetiku, výlety, oblečenie? Tento rok vyskúšajte darček, ktorý nie len poteší, ale vaša mamka, sestra, kamarátka, manžel, či snúbenec z neho bude mať radosť minimálne celý nadchádzajúci rok 2022. Darujte originálny vianočný darček.

Vianočný darček pre ženu

#Originálny vianočný darček č. 1: KURZ LADIES LATINO STYLING

Miluje vaša manželka, partnerka, sestra, mamka, alebo najlepšia kamarátka tanec? Celý rok počúvate ako miluje latino hudbu, ako by sa chcela niekedy dostať na dámsku jazdu a ísť s kamoškami do zahraničia? Alebo sa vám sťažuje, ako osamelo sa cíti, že nemá kamarátky, s ktorými by sa zasmiala alebo vyrazila na diskotéku aj keď už nemá 15? Darujte jej kurz latino tanca.  Skvelý, 8 týždňový kurz ladies latino styling je tou správnou voľbou. Trénujeme v meste Prešov, Košice, Bardejov. Tieto kurzy fungujú už viac ako 7 rokov a ženy ich milujú. Ide o spojenie žien a latino tanca. Na kurzoch nepotrebujú partnera na tancovanie. Sme skvelá partia. Cestujeme, bavíme sa, chodíme spolu von, sme latino rodina, v ktorej je každá žena vítaná. Darček vám doručíme poštou v podobe poukážky v peknej vianočnej obálke. Vy už len zožnete šťastie obdarovanej.

#Originálny vianočný darček č. 2: NÁDHERNÉ TANEČNÉ TOPÁNKY

Chodí alebo plánuje chodiť v ďalšom roku vaša manželka, partnerka, sestra, mamka, alebo najlepšia kamarátka na kurz tanca? Stále, keď vidí niekoho tancovať, obdivuje tie nádherné kostými a topánky? Miluje módu, rada sa pekne oblieka a topánky na podpätku by mala najradšej aj keď spí? Darujte jej tanečné topánky, aké nosia skutočné tanečnice na vystúpenia alebo na tréningy. Takto bude ešte bližšie k splneniu si svojho tanečného sna. Tanečné topánky vám prídu poštou s pribaleným krásnym saténovým vrecúškom. Vaša úloha bude ich len položiť pod stromček a čakať na to výskanie od radosti. Ak si nie ste istí veľkosťou, akú potrebuje, alebo štýlom, strihom, farbou, darujte jej poukážku na nákup tanečných topánok. NAVYŠE, ak sa cena daného modelu v ďalšom roku zvýši, pre Vás ostáva daný model za cenu platnú na Vianoce!

#Originálny vianočný darček č. 3: TANEČNÉ TOPÁNKY PRE NEVESTU

Plánujete svadbu? Alebo sa ide vydávať vaša dcéra, sestra, neter, či kamarátka? Uplynulý čas počúvate, čo všetko už má alebo nemá pripravené na svadbu? Tešíte sa z jej nadšenia, ako si pozerá svadobné šaty a topánky? Problémom každej ženy sú bolesti nôh po niekoľkých odtancovaných hodinách. Na svadbe chce vaša nevestička pretancovať každé tanečné kolo. Darujte jej pohodlie. Darujte jej svadobné tanečné topánky, za ktoré vás vystíska nie len na Vianoce, ale aj na svadbe. Tanečné topánky sú nie len nesmierne pohodlné, kvalitne vypracované, ale aj veľmi krásne, dokonale farebne prispôsobené, aby sa hodili k svadobným šatám. Svadobné tanečné topánky vám pošleme poštou s pribaleným bielym saténovým vrecúškom a voilà, originálny vianočný darček je vymyslený. Ak si nie ste istí veľkosťou, alebo štýlom topánok, kľudne zvoľne variantu darovania poukážky na nákup. NAVYŠE, ak sa cena daného modelu v ďalšom roku zvýši, pre Vás ostáva daný model za cenu platnú na Vianoce.

Vianočný darček pre muža

# Skvelý vianočný darček č. 1: SÚKROMNÉ HODINY TANCA

Hľadáte tento rok darček pre vášho partnera, manžela, syna, dobrého kamaráta? Viackrát ste počuli, ako by sa chcel začať hýbať, urobiť niečo pre svoju kondíciu? Poznáte ho a viete, že väčšinu osláv len presedí, pretože nevie tancovať? Alebo práve naopak, tancuje veľmi rád a chcel by sa v tancovaní zdokonaliť? Darujte mu súkromné hodiny tanca. Na hodiny môže chodiť sám, alebo môžete chodiť spolu. Získate tak možnosť tráviť viac času spoločne a tanečné schopnosti, ktoré nadobudne, môže využívať roky. V ponuke tancov, ktoré je možné sa naučiť, sú ľudové tance, štandardné tance ale aj latino tance. Darček vám doručíme poštou v podobe poukážky v peknej vianočnej obálke. Vašou úlohou bude už len počúvať celé sviatky, ako sa teší na hodiny tanca a je plný očakávania, čo všetko sa naučí.

# Skvelý vianočný darček č. 2: HODINY SVADOBNÉHO TANCA

Blíži sa vám dvom, alebo vášmu kamarátovi, bratovi, či synovi nadchádzajúci rok svadba? Aké pocity má ženích, keď padne reč na tancovanie, ktoré ho určite neminie? Teší sa, alebo sa skôr bojí? Rozprávali ste sa spolu o svadobnom tanci? Patrí spomínaný ženích do skupiny mužov, ktorí tancovanie veľmi nevyhľadávajú, ale na vlastnej svadbe si nechce urobiť hanbu? Ak ho chcete posmeliť a nakopnúť, aby zvládol svadobný tanec bez stresov a žalúdočných problémov, skúste mu na vianoce darovať hodiny svadobného tanca. Trénujeme v mestách Prešov, Košice a Bardejov. Hodiny sú súkromné, takže sa žiadneho stresu z pohľadov desiatky cudzích ľudí nemusí obávať. Tieto hodiny môžete predplatiť vo forme poukážky, ktorá vám príde domov poštou v peknej vianočnej obálke. Tento originálny vianočný darček bude mať teda dvojitú silu. Na štedrý večer a potom neskôr aj počas svadby.

Budem sa veľmi tešiť, ak vás tento článok inšpiroval a ak aj vďaka týmto darčekom zažijete krásne sviatky plné šťastia a splnených prianí.

Prajem vám šťastné a tanečné Vianoce ❤️

Vaša učiteľka tanca, Michaela WITTNER