Dámske tanečné pobyty

Vianočný dámsky latino-wellness víkend 2019!

Ahojte Ladies, je to neuveriteľné, ale opäť nám pomaly klopú na dvere najkrajšie sviatky v roku, VIANOCE! Je to už istá tradícia, že prvý adventný víkend spolu s mojimi latino ladies vyrážame do nádherného zasneženého, vianočným duchom naplneného Poľska, a pripravíme sa na prichádzajúci vianočný čas vo veľkom štýle - spolu na predĺženom tanečnom wellness víkende, kde si aktívne oddýchneme, užijeme si skvelé jedlo, večer diskotéku, a v centre vianočné trhy, ktoré naozaj stojí za to zažiť! Zimná latino dámska jazda 2019 sa tento rok bude niesť v duchu "Mám právo Vianočný čas odštartovať s kamoškami!" Po nesmiernej spokojnosti z minulého roka 2018 som aj teraz zvolila naozaj čarokrásne miesto, a to Hotel BELVEDERE 4* (Zakopane, PL) za bezkonkurenčnú cenu! 🙂
Verím, že sa opäť zložíme skvelá partia a prežijeme krásny čas na dychberúcom mieste, spojený s našim milovaným latino tancom! ♥ Teším sa na vás, ladies! ♥
Termín: od 29. 11. 2019 do 1. 12. 2019
Hotel: Hotel Belvedere **** Wellness & SPA (Zakopane, PL)
Vzdialenosť od centra: Hotel je situovaný iba 10 minút chôdze od ulice známej ulice Krupówki.
Ubytovanie: 2- j posteľové izby (možné je ubytovanie aj v 3 posteľových izbách)
Strava: POLPENZIA
Raňajky a večere formou skutočne bohatých švédskych stolov, ktoré ponúkajú výborné miestne špeciality.
Doprava: osobnými autami alebo autobusom (podľa finálneho počtu osôb)
Program
Piatok: check in 16:00, večera, 2 hodiny Ladies latino styling (+ možnosť vstupu do wellness), presun na diskotéku (dobrovoľné)
Sobota: raňajky, 1 hodina Ladies latino styling, návšteva centra mesta, wellness, večera, 2 hodiny Ladies latino styling, presun na diskotéku (dobrovoľné)
Nedeľa: raňajky, 1 hodina Ladies latino styling, 12:00 check out (+ možnosť vstupu do wellness)
Cena: 145€/osoba
V cene je zahrnutá strava, neobmedzený vstup do wellness počas celej dĺžky pobytu, hodiny SALSA ♥ BACHATA ♥ so mnou (Michaela WITTNER)
WELLNESS & SPA centrum obsahuje:
bazén, fínska a turecká sauna, infra sauna, rímske kúpele, jacuzzi
Maximálny počet osôb pre tento termín je 26. Tento počet nie je možné z dôvodu obmedzených kapacít v tomto skutočne pre turistov atraktívnom čase navýšiť. Uzávierka počtu: 21.11.2019 do 20:00.