Pravé dámske latino leto!

Ahojte Ladies, aj tento rok chystám latino dovolenku ako ste sa už mnohé informovali v ostatnom období 🙂 Po minuloročnej Mallorce som tento rok vybrala destináciu TURECKO. Verím, že sa opäť zložíme skvelá partia a prežijeme krásny čas na krásnom mieste spojenom s naším milovaným tancom!
Termín: od 30. 7. 2019 do 6. 8. 2019
Vzdialenosť od pláže: 30 metrov
Strava: ALL INCLUSIVE.
Raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov vrátane nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov. Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje podávané v hotelovom areáli počas dňa. Čaj, káva a sladké koláčiky o piatej 🙂 V cene sú aj slnečníky a ležadlá pri bazéne.
Letenka: KOŠICE - ANTALYA - KOŠICE
Informácie o polohe: Melissa je obľúbený hotel s príjemnou rodinnou atmosférou od svetoznámej prekrásnej Kleopatrinej pláže oddelený len miestnou komunikáciou. Centrum Alanye je vzdialené približne 15 minút pešou chôdzou. V centre je neskutočný nočný život s množstvom obchodíkov, barov, diskoték, reštaurácií a kaviarní.
Tanec: každý deň dvojhodinové workshopy ♥Salsa ♥Bachata ♥Kizomba
Program: aktívny relax v kombinácii s párty All day All night. Budeme obkolesené diskobarmi, reštauráciami, barmi, budeme tancovať doslova všade... 🙂
Cena: 679€/osoba
Minulý rok nás bolo do 20, takže aj tento rok by som tento počet nechcela prekročiť. Prosím, dajte mi vedieť, kto má záujem. Cena sa môže postupom času zvyšovať, takže aby sme mali čím nižšiu, prihláste sa prosím čo najskôrTeším sa na všetky a skvelý štart leta 2019!