Doprava

Informácie o doprave zakúpeného tovaru

Doprava tanečných topánok, doplnkov, tanečného oblečenia ako aj všetkého tovaru zakúpeného v eshope UČITEĽKY TANCA, je spoľahlivá, rýchla a bezproblémová.

Pre doručenie tovaru si môžete zvoliť niektorú z týchto možností:

  • Osobný odber vo zvolenom meste (Prešov, Košice, Bardejov)
  • Doručenie poštou

Osobný odber vo zvolenom meste 

Pri osobnom odbere vo zvolenom meste (Prešov, Košice, Bardejov) môžete prebrať objednaný tovar bez poplatkov. O dohodnutí presného termínu prevzatia tovaru bude zákazník informovaný emailom alebo telefonicky.

Prešov:

Kozmos, Prostějovská 37/A, 080 01 Prešov

ZUŠ M. Kobeláka, Levočská 2, 080 01 Prešov

Košice:

7 Days Gym, Južná trieda 115, 040 01 Košice

WEDDING HOUSE, Krivá 3, 040 01 Košice

Bardejov:

ZUŠ Kesel, Kutuzovova 3629, 085 01 Bardejov

Osobný odber je možný v čase, ktorý si predávajúci a kupujúci vopred emailom alebo telefonicky dohodnú.

Doručenie poštou

Doručenie poštou iba pre zásielky do 1kg. Cena prepravy poštou je 5 € v rámci celej SR. Tovar doručujeme ako doporučenú listovú zásielku. Tovar (ak je na dostupný na sklade v čase objednania) je odosielaný v pribehu 1-2 pracovných dní, doručenie je obvykle do 3 pracovných dní od potvrdenia o odoslaní objednávky počas pracovných dní.

Prevádzkové hodiny eshopu:

PONDELOK až PIATOK  8:00 - 21:00 a SOBOTA/NEDEĽA 9:00 - 20:00. Zásielky odosielame spravidla v PONDELOK až PIATOK. Odoslanie zásielky cez víkend je možné iba v SOBOTU doobeda, po dohode s prevádzkovateľom eshopu.

V prípade, že si želáte telefonicky alebo emailom objednať tovar, kontaktujte nás prosím mailom na info@ucitelkatanca.sk alebo telefonicky na +421 918 054 172. Za objednávku tovaru sa považuje aj dohodnutie sa na objednávke cez emailovú alebo sms komunikáciu.

Každá telefonická objednávka tovaru musí byť následne potvrdená emailovou, resp. sms objednávkou.