TANEČNÉ VYSTÚPENIA

ROZTANCUJEME VAŠICH HOSTÍ

Chcete pripraviť pre vašich hostí nezabudnuteľný zážitok? Súčasťou našej tanečnej show môže byť aj škola tanca. Spolu s mojim tanečným partnerom Wilanom HNATOM vašich hostí naučíme tancovať priamo na tanečnom parkete za pár minút, pričom si užijú kopec zábavy! Škola tanca sa môže niesť v rôznych tanečných štýloch, zapojíme mužov aj ženy. V ponuke tanečných štýlov je: salsa, bachata, cha - cha, jive, charlestone, dobový tanec, pomáda a mnoho ďalších. Vaši hostia na tento program určite, tak rýchlo nezabudnú a tanečné kroky, ktoré sa naučia môžu používať počas celého večera.

Ak máte špecifickú predstavu o tanečnom vystúpení alebo o škole tanca, radi vám pripravíme program podľa vašich požiadaviek, presne na mieru.

MONDO BOMBA

MONDO BOMBA to nie sú len krásne, tematicky odeté tanečnice. MONDO BOMBA je dynamická, pôsobivá hudobno tanečná SHOW doprevádzaná modernou hudbou, živými perkusiami a španielskou gitarou, ktorá Vás prenesie do horúceho Španielska a Latinskej Ameriky v každom ročnom období, a tak sa Vaša spoločenská udalosť stane nezabudnuteľnou!

Originálny tanečný program

Posuňte svoju svadbu, významné jubileum, firemný večierok, ples, či párty na vyšší level! V ponuke profesionálnych vystúpení je škola tanca a tanečné animácie, ktoré roztancujú vašich hostí, a tiež profesionálne tanečné párové vystúpenie, ako aj tematická hudobno - tanečná show MONDO BOMBA.

Fotogaléria z vystúpení

O nás

Wilan HNAT a Michaela WITTNER sú jedným z najznámejších tanečných párov v rámci východného Slovenska; sú hosťami na tých najkrajších spoločenských udalostiach.

Wilan je profesionálny choreograf a viacnásobný majster Európy v tanečnom štýle hip hop. Na majstrovstvách sveta sa Wilan umiestnil ako 23.

Michaela WITTNER je známa tanečná choreografka a inštruktorka latinsko amerického a štandardného tanca, Michaela okrem iného vedie tanečné workshopy doma aj v zahraničí!

REZERVUJTE SI NAŠU NEZABUDNUTEĽNÚ SHOW