Originálny tanečný program

Posuňte svoju svadbu, významné jubileum, firemný večierok, ples či párty na vyšší level! V mojej ponuke profesionálnych vystúpení Vám ponúkam školu tanca a tanečné animácie, ktoré roztancujú Vašich hostí, a tiež profesionálne tanečné párové vystúpenie a tematickú hudobno tanečnú show MONDO BOMBA. 

MONDO BOMBA to nie sú len krásne, tematicky odeté tanečnice. MONDO BOMBA je dynamická, pôsobivá hudobno tanečná SHOW doprevádzaná modernou hudbou, živými perkusiami a španielskou gitarou, ktorá Vás prenesie do horúceho Španielska a Latinskej Ameriky v každom ročnom období, a tak sa Vaša spoločenská udalosť stane nezabudnuteľnou!

 

https://vimeo.com/243433069

Môj brat oslavuje každé narodeniny vo veľkom štýle, zažil už všeličo, preto mu bolo originálne prekvapenie naozaj ťažké vymyslieť. Tvoje tanečné vystúpenie, škola tanca a tanečné animácie mu ale takmer vyrazili dych 🙂 Zbožňuje tanec, krásne ženy a zábavu takže som udrela klinec po hlavičke! Ďakujem ešte raz aj za neho!

Karin 60.tka - jubileum brata, Košice

Miška, ďakujeme ti! Tvoja škola tanca perfektne oživila našu svadbu. Hostia určite nečakali, že sa budú učiť  valčík 🙂 Trošku sme sa obávali, či vytiahneš našich hostí tancovať na animácie, nakoľko všetci sú dosť konzervatívni, ale boli nadšení. Bolo to zábavné, nenútené, proste super! Ďakujeme!

Sofi a Tibor Svadba, Spišská Nová Ves

Vaša show bola úžasná! Bol som veľmi milo prekvapený, že ste roztancovali našich zamestnancov, aj keď máme prevažne mužské osadenstvo vo firme. Ďakujeme!

INFIS, spol. s.r.o. Vianočný firemný večierok, Košice

Chceme sa poďakovať celému teamu MONDO BOMBA za úžasné vystúpenie, profesionálny prístup a bezproblémovú komunikáciu. Naši hostia boli milo prekvapení, že ste ich tak prirodzene roztancovali počas školy tanca. Určite odporúčame, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

MB Entertainment, s.r.o. Kongres, Holiday Inn, Žilina

Nechceli sme tradičnú svadbu! Nemali sme na našej svadbe ani čepčenie, preto sme hľadali vhodnú zaujímavú alternatívu. Keďže sme mali k dispozícii aj záhradu pred našou svadobnou sálou, toto vystúpenie bolo úplne čarovné! Skupina si doniesla aj fakle a prskavky, čo urobilo neskutočnú atmosféru, keďže vystúpili pred polnocou. Ďakujeme, bolo to úžasné!

Janett a Miťo Svadba, Košice

Skupina Mondo Bomba bola úžasná! Venovali sme ich ako darček pre môjho brata s manželkou, a boli nadšení! Nie len oni, ale aj ostatní svadobčania 🙂 Skutočne ste rozprúdili skvelú zábavu! Ďakujeme, odporúčame!

Svadobné prekvapenie Svadba, Michalovce