Súkromné hodiny tanca

Súkromné hodiny tanca sú ideálne pre náročné a časovo vyťažené páry a jednotlivcov. Súkromná lekcia je prispôsobená práve Vašim požiadavkám, časovým možnostiam, potrebám a cieľom, ktoré chcete dosiahnuť v tanci. Snažím sa vždy čo najviac priblížiť Vašim očakávaniam. Môžete si zvoliť tempo výučby ako aj tanec, ktorému sa chcete na danej hodine venovať. Práve súkromná hodina tanca zaručí rýchlejší progres v porovnaní so skupinovým kurzom, kde si inštruktor musí pozornosť rozložiť medzi viaceré páry. Na hodine vládne príjemná atmosféra, učíte sa zábavnou formou, bez stresov z pohľadov iných ľudí. Ak máte predstavu, kam sa chcete v tanci dopracovať, vytvorím Vám plán, aby bol Váš cieľ uskutočniteľný.

Súkromné hodiny tanca sú skvelý štart pre začiatočníkov, aby nabrali odvahu možno časom vyskúšať skupinový kurz. Vhodné sú aj pre pokročilejších tanečníkov, ktorí môžu práve na súkromnej hodine pracovať na detailoch pohybu celého tela počas tanca, ako aj vnímať hudbu a vedieť na ňu reagovať efektnými prvkami.

Pripravte sa na tanečnú sezónu 2019!

Pred viac ako 150 rokmi Johann "Schani" Strauss spravil z viedenského valčíka jeden z najslávnejších tancov na svete a od vtedy tento tanec nechýba na žiadnom významnejšom plese či svadobnom tanečnom kole. Naučiť sa tancovať základný ale aj ďalšie kroky viedenského valčíka je tanečným snom nejedného môjho žiaka-začiatočníka. No, nie je to len viedenský valčík, ktorý sa zvykne tancovať počas tanečného kola. Viete ako sa tancuje na bežné moderné či latino hity single ale aj v páre? Moje súkromné hodiny tanca Vás dokonale pripravia na tanečné kolá počas svadby, firemného večierku alebo plesu a Vy konečne pôjdete na tanečný parket sebavedomo a s radosťou. Tak už žiadne odkladanie a stresy z nadchádzajúcich spoločenských udalostí! Prihláste sa na svoje súkromné hodiny tanca ešte dnes! 🙂

Miška, pred tým sme s Hainsom na párty aj oslavách, či plesoch vždy tancovali tak, nazvime to šialene..každý ako chcel a keď sme mali tancovať spolu, bol to problém! Vďaka Vám Miška už vieme čo, kedy, ako.. Najviac sme si zamilovali valčík, s moderným párovým tancom už tiež nemáme problém!

Tatiana a Hains Prešov, Rakúsko

Ďakujeme Ti Miška, že sme si na firemnom večierku neurobili s manželom tanečné faux pas!

Julka a Leo Anglicko

Mamku som na jej 60-tke úplne prekvapil, bola dojatá, keď som ju pozval ako najstarší syn (tanečné drevo) do tanca! Ďakujem Ti za všetky hodiny tanca!

Rasťo 38 rokov, Košice okolie

Naše piatkové súkromné hodiny tanca sme si zamilovali, tešíme sa na ďalšie!

Zdenka a Laco Košice

Miška, vďaka Tebe som prekvapil svoju priateľku na veľkej rodinnej oslave, ešte nikdy sme si spolu oslavu a tanečné kolá tak neužili! Ďakujem za Tvoj čas a trpezlivosť so mnou!

Karol 26 rokov, Prešov
Individuálne hodiny
33
1 x 60 minút
individuálne hodiny tanca pre jednotlivcov, alebo páry
valčík, čardáš, polka, salsa, bachata, RnB, moderný tanec, jive, cha-cha, LA style a mnohé iné
podrobné vysvetlenie tanečného pohybu, základných krokov a tanca v páre
získajte tanečné sebavedomie
OBJEDNAŤ
Chcem prekvapiť
89
3 x 60 minút
individuálne hodiny tanca pre jednotlivcov, alebo páry
valčík, čardáš, polka, salsa, bachata, RnB, moderný tanec, jive, cha-cha, LA style a mnohé iné
podrobné vysvetlenie tanečného pohybu, základných krokov a tanca v páre
získajte tanečné sebavedomie
tanečný výraz
dôraz na detaily
OBJEDNAŤ