SÚKROMNÉ HODINY TANCA

Súkromné hodiny tanca sú ideálne pre náročné a časovo vyťažené páry a jednotlivcov. Súkromná lekcia je prispôsobená práve vašim požiadavkám, časovým možnostiam, potrebám a cieľom, ktoré chcete dosiahnuť v tanci. Snažím sa vždy čo najviac priblížiť vašim očakávaniam. Tanečne vám pomôžem posúvať sa vpred systematicky a bez stresov. Na každej lekcii využívame váš tanečný potenciál a pracujeme s vašimi obavami z tanca. Môžete si zvoliť tempo výučby ako aj tanec, ktorému sa chcete na danej hodine venovať. Na hodinách sa učíme ako preniesť tanečnú teóriu do praxe.

Učíme sa počúvať hudbu a vedieť na ňu správne reagovať. Naučím vás tiež rozoznávať rôzne tanečné štýly, aby ste presne vedeli, čo máte tancovať na akú hudbu; práve s týmto má veľmi veľa ľudí problém. Odhaľujeme vaše tanečné zlozvyky, a snažíme sa ich odstrániť. Práve súkromná hodina tanca zaručí rýchlejší progres v porovnaní so skupinovým kurzom, kde si inštruktor musí svoju pozornosť rozložiť medzi viaceré páry. Na hodine vládne príjemná atmosféra, učíte sa zábavnou formou, bez stresov z pohľadov iných ľudí. Ak máte predstavu, kam sa chcete v tanci dopracovať, vytvorím vám plán, aby bol váš cieľ uskutočniteľný. Ak máte vysnívanú choreografiu, ktorú by ste sa chceli naučiť, pomôžem vám pri realizácii tohto sna.

Súkromné hodiny tanca sú skvelý štart pre začiatočníkov, aby nabrali odvahu možno časom vyskúšať skupinový kurz. Tieto lekcie sú vhodné aj pre pokročilejších tanečníkov, ktorí môžu práve na súkromnej hodine pracovať na detailoch pohybu celého tela počas tanca, ako aj vnímať hudbu a vedieť na ňu reagovať efektnými prvkami.

Pripravte sa na tanečnú sezónu 2021!

Pred viac ako 150 rokmi Johann "Schani" Strauss spravil z viedenského valčíka jeden z najslávnejších tancov na svete a odvtedy tento tanec nechýba na žiadnom významnejšom plese, či svadobnom tanečnom kole. Naučiť sa tancovať základný krok ale aj ďalšie kroky viedenského valčíka je tanečným snom nejedného môjho žiaka - začiatočníka. Pohybovať sa po tanečnom parkete s eleganciou a noblesou, cítiť sa sebaisto, aj keď sa na vás pozerajú desiatky ľudí, to je sen a dilema v jednom. Muži chcú odhaliť tajomstvo, ako byť skutočným tanečným Casanovom a získať si priazeň ženy jediným tancom.

Ženy sa zas túžia naučiť, ako sa pri tanci uvoľniť a nechať sa unášať nádhernou hudbou a zároveň pri tom vyzerať dobre, ako dáma. Niekedy sa zdá, že tanec je veda. A je to pravda! Niektorí z nás sa s darom tanca narodia a niektorí tento dar musia získať na tanečných tréningoch.

No, nie je to samozrejme len viedenský valčík, ktorý sa zvykne tancovať počas tanečného kola. Viete ako sa tancuje na bežné moderné, či latino hity single, ale aj v páre? A čo náš národný ľudový tanec! Viete rozlišovať medzi ľudovým valčíkom, polkou alebo energickým čardášom? Moje súkromné hodiny tanca vás dokonale pripravia na tanečné kolá počas svadby, firemného večierku alebo plesu a vy konečne pôjdete na tanečný parket sebavedomo a s radosťou. Tak už žiadne odkladanie a stresy z nadchádzajúcich spoločenských tanečných udalostí, ktoré ste si doteraz chodili len pretrpieť!

Prihláste sa ešte dnes

Naučte sa tancovať akýkoľvek tanec

Vedieť tancovať spoločenské alebo latino tance s pocitom voľnosti a bez akéhokoľvek stresu je snom nejedného netanečníka. Začiatočníci prichádzajú na prvú hodinu tanca s malou dušičkou, pretože nevedia, čo a kto ich na hodine čaká. Naozaj však nie je čoho sa obávať, práve naopak. Nasledujúce tanečné videá Vám pootvoria dvere do sveta latino tanca. Zistíte, že naučiť sa tancovať je skvelé, zábavné a jednoduché. Videá som pre vás natočila spolu s Peťom Kellerom (inštruktor pre SNV)  v rámci projektu Národný Týždeň Manželstva 2021. Verím, že sa vám budú tieto 3 online lekcie páčiť, a že sa stretneme na hodinách tanca. Nezabudnite ODOBERAŤ môj YouTube kanál a ZDIEĽAŤ videá so svojimi priateľmi; nech je nás tanečníkov čo najviac.

Individuálne hodiny

33 €

1 x 60 minút

  • individuálne hodiny tanca pre jednotlivcov, alebo páry
  • valčík, čardáš, polka, salsa, bachata, RnB, moderný tanec, jive, cha-cha, LA style a mnohé iné
  • podrobné vysvetlenie tanečného pohybu, základných krokov a tanca v páre
  • získajte tanečné sebavedomie

Chcem prekvapiť

89 €

3 x 60 minút

  • individuálne hodiny tanca pre jednotlivcov, alebo páry
  • valčík, čardáš, polka, salsa, bachata, RnB, moderný tanec, jive, cha-cha, LA style a mnohé iné
  • podrobné vysvetlenie tanečného pohybu, základných krokov a tanca v páre
  • získajte tanečné sebavedomie
  • tanečný výraz
  • dôraz na detaily