Bardejov

Nové kurzy otvárame v septembri 2018!

Prihlásiť sa

Košice

Od 24.4.2018 máme otvorené tieto kurzy:

19:00 Ladies latino styling 2

Prihlásiť sa

Prešov

Nové kurzy otvárame v septembri 2018! 

Prihlásiť sa

Ladies latino styling 1
40
8 x 60 minútový kurz pre úplne začiatočníčky
Kurz je vhodný pre každého, kto predtým vôbec netancoval a chcel by to skúsiť. Je ideálny pre ženy, ktoré chcú nabrať tanečné sebavedomie a naučiť sa pracovať so svojím telom v latino rytme. Vysvetlíme si základné kroky a efektné prvky salsy, bachaty a kizomby. Všetky kroky tancujeme na pomalšiu hudbu, takže sa náročnosti určite nemusíte obávať.
4x salsa
2x bachata
1x kizomba
1x opakovacia hodina
Prihláste sa
Ladies latino styling 2
40
8 x 60 minútový kurz pre mierne pokročilé tanečníčky
Tento kurz je pokračovaním Ladies latino styling 1. Základné kroky sú doplnené o otočky a pokročilejší styling rúk a bokov. Naučíme sa orientovať v priestore a reagovať na hudbu.
4x salsa
2x bachata
1x kizomba
1x opakovacia hodina
Prihláste sa
Ladies latino styling 3
40
8 x 60 minútový kurz pre stredne pokročilé tanečníčky
Na tomto kurze sa naučíme dôsledne ovládať tanečný pohyb, základné kroky jednotlivých latino tancov sa naučíme spájať do jednoduchých variácií a choreografií. Kurz je doplnený o úvod do krásnej samby.
3x salsa
2x bachata
1x kizomba
1x samba
1x opakovacia hodina
Prihláste sa

Ladies styling

Aj tanec bez partnera má svoje čaro! Presvedčíte sa o tom práve na hodinách Ladies stylingu. Hodiny sú zamerané na ženské kroky najznámejších a v súčasnosti moderných latinsko amerických tancov, kde sa okrem klasického footworku (práca nôh) naučíte pracovať s celým svojím telom. Zasvätím vás do pohybu ženských rúk po celej ich dĺžke, od ramena až po končeky prstov. Postupne pracujeme s koordináciou celého tela počas tanca, každou hodinou sa posúvate vpred. Na záver kurzu sa naučíte choreografiu pozostávajúcu z prvkov, ktoré ste sa naučili počas lekcií. Teším sa na vás na kurzoch v Košiciach, Prešove a v Bardejove!

ženský tanečný výraz

tanečné sebavedomie

koordinácia pohybov celého tela a balance

nové priateľstvá a tanečné dámske jazdy

naučíte sa správne reagovať tancom na hudbu