DÁMSKE TANEČNÉ POBYTY

PRIPRAVUJEME: 2024 Latino dámska jazda v Zakopanom (PL)

Milé dámy! Zažite najkrajšiu jar vyfarbenú latino energiou! Prihláste sa na náš tanečný pobyt pre ženy (15.-17. marec)

Ubytovanie: Hotel BELVEDERE ****. Strava: polpenzia (výborné raňajky a večere formou bufetov)

PROGRAM: LADY STYLE – Tanečné hodiny, CHICA dance – sexy tanec na stoličkách;

V cene je tiež zumba, ranná joga, tanečné párty až do rána, wellness, sauna. ? CENA: 250€/osoba. Viac informácií a prihlásiť sa môžete na 0918054172 alebo cez email info@ucitelkatanca.sk. Uzávierka počtu je koniec januára 2024. Doprava bude zabezpečená skupinovo. Neváhajte, tento tanečný víkend bude vašou odmenou a štartom roka 2024! Chcem sa prihlásiť

2022 Latino dámska jazda v Zakopanom (PL)

Jar sme privítali v tanečnom rytme (25. 03.-27. 03. 2022)

Tento rok som dostala pozvanie byť súčasťou skvelého medzinárodného tanečného víkendu (organizátor IVAN LIGART) v Poľsku a ďakujem každému, kto bol súčasťou tejto úžasnej akcie. Hotel Belvedere **** opäť nesklamal svojimi službami a príjemným prostrostredím. Program bol viac ako pestrý. Ladies latino styling, Chica dance (sexy tanec so stoličkami), zumba, jumping, wellnes, či tematické tanečné párty. Viac informácií ako aj prihlásiť sa na tento pobyt budúci rok môžete na tel.č. 0918054172 alebo cez email info@ucitelkatanca.sk. Teším sa na vás!

 

2019 Latino dámska jazda v Zakopanom (PL)

Najkrajší víkend v roku 2019 (29. 11. – 01. 12.)
Zimná ladies latino dámska jazda v Zakopanom bola aj tento rok nezabudnuteľná! Zážitky, nové priateľstvá, nádherný predvianočný čas strávený v kruhu našej LATINO FAMILY. Ďakujem vám, ladies. Naša tanečná latino dovolenka, aj keď len na víkend, bola super.

2019 Latino dámska jazda v Dominikánskej Republike

Dominikánska republika, matka tanca Bachata & Merengue, je presne taká ako tento tanec ❤ Dokonalá! Práve sem sme si s mojimi latino ladies odbehli predĺžiť leto a zažiť raj na zemi, dámsku exotickú latino dovolenku (26. 10. – 10. 11. 2019). Pokoj na pláži, ktorý “vyrušuje” len hudba (Bachata, Merengue) z každej strany. Tešíme sa, že sme si mohli užiť našu latino tanečnú dovolenku naplno. Určite zo skvelej energie budeme čerpať úsmev ešte dlho.

2018 Latino dámska jazda v Zakopanom (PL)

Ladies latino dámska jazda 2018 (30. 11. – 02. 12.) Najkrajší tanečný latino víkend pre ženy v roku 2018 s úžasnými ľuďmi. Sme každá iná, ale spolu sme všetky úžasné. Pozdravujeme a užívame si plnými dúškami predvianočnú atmosféru; pretože si to po celom roku zaslúžime!

2018 Latino dámska jazda na Mallorce

“Party all day, all night!” (Párty celý deň, celú noc!)
Áno! Presne tak to vyzerá, keď si vyrazí 18 žien na Latino dámsku jazdu na MALLORCU!? Myslím, že na Mallorce veľa ľudí so sebou jednoducho strhla naša vlna energie a nikto nemal šancu. Takto vyzeral náš týždeň, na ktorý budeme ešte dlho spomínať, a myslím, že El Arenal tiež.

2017 Latino dámska jazda v Muszyne (PL)

Tak TOTO bol jeden perfektný víkend Naša veľká latino dámska jazda v Hotely Klimek SPA**** (PL) bola plná nie len skvelého tanca a jedla, ale hlavne naozaj úžasných ľudí a nezabudnuteľných chvíľ; toľko sme sa nasmiali a vytancovali. Škoda, že nemáme fotky z našej WHITE PARTY, ale keďže sme boli všetky na partkete, nemal kto fotiť.