DÁMSKE TANEČNÉ POBYTY

2022 Jarný tanečný wellness víkend pre ženy v Zakopanom (PL)

Tento rok som dostala pozvanie byť súčasťou skvelého medzinárodného tanečného víkendu v Poĺsku a budem sa veľmi tešiť, ak sa stanete súčasťou tejto úžasnej akcie. Termín: 25. 03.-27. 03.2022. Cena: 170€/osoba. Strava: polpenzia. Hotel: Belvedere ****Program: Ladies latino styling, Chica dance (sexy tanec so stoličkami), zumba, jumping, wellnes, tematické tanečné párty. Viac informácií ako aj prihlásiť sa môžete na tel.č. 0918054172 alebo cez email info@ucitelkatanca.sk.

2019 Zimný latino wellness víkend pre ženy v Zakopanom (PL)

Najkrajší víkend v roku 2019 (29. 11. – 01. 12.)
Zimná ladies latino dámska jazda v Zakopanom bola aj tento rok nezabudnuteľná! Zážitky, nové priateľstvá, nádherný predvianočný čas strávený v kruhu našej LATINO FAMILY. Ďakujem vám, ladies. Naša tanečná latino dovolenka, aj keď len na víkend, bola super.

2019 Exotická tanečná dovolenka v Dominikánskej Republike

Dominikánska republika, matka tanca Bachata & Merengue, je presne taká ako tento tanec ❤ Dokonalá! Práve sem sme si s mojimi latino ladies odbehli predĺžiť leto a zažiť raj na zemi, dámsku exotickú latino dovolenku (26. 10. – 10. 11. 2019). Pokoj na pláži, ktorý “vyrušuje” len hudba (Bachata, Merengue) z každej strany. Tešíme sa, že sme si mohli užiť našu latino tanečnú dovolenku naplno. Určite zo skvelej energie budeme čerpať úsmev ešte dlho.

2018 Zimný latino wellness víkend v Zakopanom (PL)

Ladies latino dámska jazda 2018 (30. 11. – 02. 12.) Najkrajší tanečný latino víkend pre ženy v roku 2018 s úžasnými ľuďmi. Sme každá iná, ale spolu sme všetky úžasné. Pozdravujeme a užívame si plnými dúškami predvianočnú atmosféru; pretože si to po celom roku zaslúžime!

2018 Dámska latino dovolenka na Mallorce

“Party all day, all night!” (Párty celý deň, celú noc!)
Áno! Presne tak to vyzerá, keď si vyrazí 18 žien na Latino dámsku jazdu na MALLORCU!? Myslím, že na Mallorce veľa ľudí so sebou jednoducho strhla naša vlna energie a nikto nemal šancu. Takto vyzeral náš týždeň, na ktorý budeme ešte dlho spomínať, a myslím, že El Arenal tiež.

2017 Zimný latino wellness víkend v Muszyne (PL)

Tak TOTO bol jeden perfektný víkend Naša veľká latino dámska jazda v Hotely Klimek SPA**** (PL) bola plná nie len skvelého tanca a jedla, ale hlavne naozaj úžasných ľudí a nezabudnuteľných chvíľ; toľko sme sa nasmiali a vytancovali. Škoda, že nemáme fotky z našej WHITE PARTY, ale keďže sme boli všetky na partkete, nemal kto fotiť.