Svadobné tanečné topánky ORION

94,90 

Elegantné tanečné topánky, decentne zdobené so zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm. Od roku 2022 aj tento model vyrábame so svetlou vnútornou stielkou.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • strieborná, veľkosť 39
  • perlová zlatá, veľkosť 36, 37
  • perlová zlatá, veľkosť 38 (5cm podpätok)
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Dokonalé svadobné tanečné topánky, v ktorých zažiarite. Elegantné tančné sandálky s jemnými kamienkami v prednej časti, a s krásnym kamienkovým ornamentom na päte a so zdobením aj na podpätku. Kamienky nádherne odrážajú svetlo pri pohybe. Práve tieto tanečné topánky ORION sú ideálne pre ženy, ktoré chcú na tanečnom parkete vyzerať ako skutočné princezné. Tieto tanečné topánky vyzerajú na nohách majiteľky, ako by na nich žiarili tisícky hviezd.

Vyrábané v dvoch farebných prevedeniach.

  • Perlovo zlatý model dokonale pristane k svadobným šatám maslovej farby (IVORY) alebo k svadobným šatám v odtieni CHAMPAGNE.
  • Strieborný model pristane k snehobielym svadobným šatám.

Tieto tanečné topánky pôsobia veľmi jemne, preto sa ideálne hodia k ľahučkým svadobným šatám napr. s čipkou alebo s tylom. Tanečné topánky ORION v oboch farebných prevedeniach veľmi krásne ladia aj k šatám s jemným ružovkastým nádychom.

Tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Strih topánok ORION je vhodný pre normálny typ chodidla s nižším nártom. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie.

  • Vrchný materiál: tkanina pretkávaná trblietavou niťou s lepenými kamienkami
  • Výstelka: bavlnený materiál
  • Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky aj pokročilé tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty na svadobný tanec.

Svadobné tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

,

Veľkosť

, , , , , ,