Tanečné topánky na kurz tanca SASHA

75,90 

Elegantné tanečné topánky SASHA v tradičnej bronzovej farbe s T-zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm. Neutrálne ale zároveň veľmi pekné tanečné topánky na akýkoľvek latino kurz.

NOVÝ MODEL 2024

Tanečné topánky SASHA vyrábame na zákazku.

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Rozhodli ste sa prihlásiť na kurz tanca a hľadáte vhodné tanečné topánky? V týchto tanečných topánkach vám pôjde každý tanec perfektne! Veľmi pohodlné tréningové tanečné topánky SASHA odporúčame pre každú ženu, ktorá začína s tancom a hľadá neutrálne pekné tanečné topánky na tréningy. Tanečné topánky SASHA sú určite vhodné tiež pre ženy, ktoré majú radi jednoduchú módu a nechcú príliš pútať vizážou pozornosť. Topánky sú kombináciou bronzového saténu a jemne semišového materiálu. Tanečné topánky SASHA chodidlo pekne podržia hlavne kvôli spevneným bokom topánky.

Elegantné tanečné topánky u sú vhodné na každý tanečný kurz.

Model SASHA vyrábame v tradičnej bronzovej farbe, ktorá je na obrázku. Veľmi pekne pristanú ku každému tréningovému tanečnému outfitu.

Tanečné topánky SASHA sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo nie len vďaka spevneným bokom ale tiež vďaka T-zapínaniu. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke topánky. Tieto tanečné topánky SASHA vám zaistia bezpečné tancovanie.

  • Vrchný materiál: satén kombinovaný s jemne trblietavým matným zlatým materiálom
  • Výstelka: bavlnený materiál
  • Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Nemáme vašu veľkosť na sklade? Tanečné topánky SASHA vám radi vyrobíme na zákazku. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba