Čierne tanečné topánky s kamienkami NIGHTSKY

103,90 

Tanečné topánky so spevneným okrajom okolo prstov a so skríženým zapínaním cez členok, podpätok 7,5cm

Model NIGHTSKY vyrábame na zákazku. 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Čierne tanečné topánky NIGHTSKY s kamienkami. Nádherné, priam rozprávkové.  Jedine tieto tanečné topánky sú zvláštne až 3-j farebnou kombináciou menších aj väčších kamienkov – priezračné, modré a zelené, ktoré na čiernom saténe nádherne vyniknú a trbliecu sa na svetle pri každom pohybe. Farebné odlesky  kamienkov pripomínajú pohľad na nočnú oblohu. Tanečné topánky s kamienkami NIGHTSKY vyzerajú veľmi luxusne s miernou dávkou extravagancie. Tieto topánky si na vašich nohách rozhodne hneď každý všimne.

Oblasť prstov je spevnená, takže sa v tanečných topánkach budete cítiť počas tancovania príjemne, komfortne a bezpečne. Tento strih tanečných topánok je ideálny pre ženy, ktoré nemajú rady tenké remienky v oblasti prstov, a práve tento strih topánok dodáva pocit bezpečia pri tancovaní, a to vďaka skríženému zapínaniu cez členok. Tanečné topánky s kamienkami sandálkového typu. Látka, na ktorú sú kamienky lepené je jemný matný satén.

Čierne tanečné topánky vyrábané v jednom prevedení.

Čierne tanečné topánky s kamienkami sa dokonale hodia napríklad k tmavým šatám a luxusným róbam. Tento model tanečných topánok je vhodný pre mladšie ženy, ale aj pre dámy v rokoch. Chcete pútať pozornosť na latino kurze tanca, alebo na svadbe?

Tanečné topánky ideálne na špeciálne udalosti

Perfektne držia chodidlo vďaka spevnenej oblasti prstov. Jednoduché skrížené zapínanie cez nárt. Remienok je ľahko nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie.

Vrchný materiál: čierny satén s lepenými 3-j farebnými kamienkami
Výstelka: bavlnený materiál
Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , , , ,

Farba