Čierne tanečné topánky NIGHTSKY s kamienkami

89,90 

Tanečné topánky so spevneným okrajom okolo prstov a so skríženým zapínaním cez členok, podpätok 7,5cm

Model NIGHTSKY vyrábame na zákazku. 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Čierne tanečné topánky NIGHTSKY s kamienkami. Nádherné, priam rozprávkové. NOVÝ MODEL! Jedine tieto tanečné topánky sú zvláštne až 3-j farebnou kombináciou menších aj väčších kamienkov – priezračné, modré a zelené, ktoré na čiernom saténe nádherne vyniknú a trbliecu sa na svetle pri každom pohybe. Farebné odlesky  kamienkov pripomínajú pohľad na nočnú oblohu. Tanečné topánky s kamienkami NIGHTSKY vyzerajú veľmi luxusne s miernou dávkou extravagancie. Tieto topánky si na vašich nohách rozhodne hneď každý všimne.

Oblasť prstov je spevnená, takže sa v tanečných topánkach budete cítiť počas tancovania príjemne, komfortne a bezpečne. Tento strih tanečných topánok je ideálny pre ženy, ktoré nemajú rady tenké remienky v oblasti prstov, a práve tento strih topánok dodáva pocit bezpečia pri tancovaní, a to vďaka skríženému zapínaniu cez členok. Tanečné topánky s kamienkami sandálkového typu. Látka, na ktorú sú kamienky lepené je jemný matný satén.

Vyrábané v jednom farebnom prevedení.

Čierne tanečné topánky s kamienkami sa dokonale hodia napríklad k tmavým šatám a luxusným róbam. Tento model tanečných topánok je vhodný pre mladšie ženy, ale aj pre dámy v rokoch. Chcete pútať pozornosť na latino kurze tanca, alebo na svadbe?

Tanečné topánky s kamienkami. Perfektne držia chodidlo vďaka spevnenej oblasti prstov. Jednoduché skrížené zapínanie cez nárt. Remienok je ľahko nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie.

Vrchný materiál: čierny satén s lepenými 3-j farebnými kamienkami
Výstelka: bavlnený materiál
Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

Veľkosť chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , , , ,

Farba