Zavinovacia tanečná sukňa dlhá

79,90 

Dajte svojmu tanečnému pohybu ladnosť vďaka ľahučkej tanečnej sukni. Tancujte na tréningu sebavedomo. Cíťte sa neodolateľne.

Vyrobené ručne – HANDMADE. Doba výroby a dodania 7 až 10 dní.

Popis

Ľahká tanečná sukňa pre ženy – dlhá. Zavinovacia tanečná sukňa pre každú ženu, ktorá má rada voľnosť a sukne. Sukňa je vhodná na tréning jazzu, baletu, contemporary, belly dance a pod. Materiál je veľmi príjemný na dotyk. V páse sa sukňa jednoducho viaže stužkou, takže si ju viete prispôsobiť presne na obvod vášho pásu. Každá tanečníčka sa chce cítiť počas tancovania príťažlivo. Práve pre zmyselný tanec bola navrhnutá táto tanečná sukňa, ktorú si môžete vziať na svoj tanečný tréning kedykoľvek.

Látka – šifón pekne reaguje na každý pohyb, takže dodá vášmu tancu ľahkosť a eleganciu. Sukňa je polopriehľadná, takže je vhodné vziať si pod ňu gate kraťasového typu, resp. body.

Dlhá tanečná zavinovacia sukňa pre ženy je vyrobená ručne na Slovensku (HAND – MADE).

Sukňa je vyrábaná v rôznych farebných prevedeniach, farby zodpovedajú farbám na obrázku. Sukne sa dajú pekne farebne kombinovať s rôznymi farbami body.

Zavinovacia tanečná sukňa pre ženy dlhá. Výroba kratšej sukne (midi) je možná. V ponuke je tiež zavinovacia tanečná sukňa pre ženy mini.

  • Materiál: jednofarebný šifón, polopriehľadný
  • Viazanie v páse: jednofarebná širšia stuha
  • Vhodné pre: začiatočníčky, pokročilé tanečníčky

Výroba a dodanie: Vyrábané na zákazku. Doba výroby a dodania je 7 až 10 dní. K sukni je ZADARMO pribalené krásne elegantné šifónové vrecúško s trblietavým zlatým logom Michaela WITTNER. O dostupnosti skladom, resp. o dostupnosti iných modelov sukní ma prosím kontaktujte.

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem už viac ako 18 rokov a za ten čas som nabrala skúsenosti aj s kvalitným tanečným odevom, ktorý vám pomôže cítiť sa sebavedomo a príjemne na akokoľvek dlhom tanečnom tréningu.

Sukňa sa perie s jemnou bielizňou v rukách alebo v práčke pri 30 – 40°C. Perte prosím samostatne, chráňte pred ostrými predmetmi, ktoré by mohli vašu tanečnú sukňu poškodiť a spôsobiť na látke nepekná zatrhnutie. Sukňu je možné žehliť pri strednom stupni. Chráňte tiež pred priamym slnkom, sušte mimo horúceho radiátora.

VýškaKonfekčná veľkosťObvod sukne vz. dĺžka sukne
150 - 160cmS110cm, 90cm
160 - 170cmM120cm, 92cm
170 - 180cmL130cm, 94cm

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , ,

Konfekčná veľkosť

, ,

Možno by sa Vám páčilo…