Cédrové guličky do topánok 2ks

2,90 

Cédrové guličky sú vhodným doplnkom starostlivosti o vaše tanečné topánky.

Cédrové guličky nie je možné objednať samostatne, iba v objednávke s tanečnými alebo svadobnými topánkami, resp. s iným doplnkovým produktom.

Momentálne nedostupné

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: CGS01 Kategórie: , Značka:

Popis

Cédrové guličky do topánok sú praktickým pomocníkom v starostlivosti o vaše tanečné topánky. Rozvoňajú ich po tréningu, pomáhajú tiež zbaviť ich vlhkosti. Guličky sme pre vás vyrobli z cédrového dreva, ktoré sa v minulosti používalo napr. na výrobu skladovacích truhlíc na oblečenie. Tieto guličky viete použiť nie len na prevoňanie tanečných topánok, ale aj inej obuvy.

Tanečné topánky sú porézne, teda plné maličkých štrbiniek. Práve to je ideálne miesto pre hromadenie baktérií. Pravidelným používaním tanečných topánok sa vaša noha dostáva do kontaktu s bavlnenou výstelkou, ktorá absorbuje pot z vašich chodidiel počas tréningu. Po čase tieto topánky nadobudnú typický zápach, ktorý je spôsobený práve nahromadením baktérií a potu z vašich nôh.

Cédrové guličky do topánok pomôžu udržiavať vašu tanečnú obuv sviežu. Absorbuje nahromadenú vlhkosť. 1 pár guličiek umiestnite do topánok (s uzavretou špičkou), do vrecúška kde topánky skladujete alebo ich položte do tesnej blízkosti topánok.

Popis: 

Vyrobené z prírodného cédrového dreva.

Guličky sú malé a veľmi praktické.

Majte na pamäti, že správna starostlivosť o topánky predĺži ich životnosť a vašu radosť z nich.

Cédrové guličky sú odporúčané nie však nevyhnutné pre vaše tanečné topánky alebo svadobné topánky.

Guličky sú bez pridanej farby. Ich vôňa je prírodná.

Nezabudnite svoje tanečné topánky vyložiť z vrecúška po každom tréningu a nechať ich prevetrať ideálne pri otvorenom okne, pozor: nikdy však nevetrajte topánky na priamom slnku alebo radiátore!