Kefka na tanečné topánky

11,90 

Kefka na čistenie podrážky na tanečných topánkach. Odstráni prach a nečistoty. Predĺži životnosť tanečných topánok.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní.

1 na sklade (môže byť spätne objednané)

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: KTT01 Kategórie: ,

Popis

Kefka na tanečné topánky slúži ako starostlivosť o podrážku tanečných topánok, ktorá je obvykle vyrobená zo špeciálneho materiálu – brúsenej kože. Táto kefka zabezpečí podrážke na vašich obľúbených tanečných topánkach dlhšiu životnosť. Zbaví podrážku nečistôt a prachu a zabráni “vyschnutiu” podrážky; podrážka nebude po čase klzká.

Kvalitná kefka pomôže predĺžiť živostnosť vašich obľúbených tanečných topánok. 

Ostne kefky sú obalené snímateľným koženým puzdrom na patent, a teda môžete kefku skladovať bezpečne, bez poškodenia vecí, s ktorými príde do kontaktu.

Pamätajte si, že kefovať podrážky na tanečných topánkach by ste mali pravidelne, a to po každom dlhšom tréningu. Kefku by ste mali prikladať k podrážke jemne a prechádzať ňou vždy v smere zakryvených oceľových ostňov, NIKDY NIE V PROTISMERE! Mohli by ste si tým poškodiť Vaše podrážky. Kefku používajte len na ošetrovanie podrážky tanečných topánok, ktoré sú vyrobené z brúsenej kože. Kefkou nikdy neošetrujte ostatné časti tanečných topánok, a teda neprechádzajte ňou po saténe, častiach zdobených kamienkami, vnútornej stielke a pod.

Rukoveť kefky je vyrobená z dreva, a teda je manipulácia s ňou komfortná pre vaše ruky.

Ostne sú vyrobené z 100% nehrdzavejúcej ocele. Puzdro je vyrobené z koženého materiálu. V prípade potreby môžete ostne opláchnuť čistou vodou, avšak pred tým dajte dole kožený obal. Vaše tanečné topánky kefujte vždy suchou kefkou.

POSTUP ČISTENIA PODRÁŽKY NA TANEČNÝCH TOPÁNKACH: topánku uchopte v ruke a otočte ju podrážkou smerom k Vám. Odopnite ochranné puzdro na kefke. Priložte kefku k špičke podrážky a jemne ňou prechádzajte smerom k podpätku párkrát. Následne zmeňte smer, a teda prechádzajte od jedného boku podrážky k druhému.

Použité materiály: drevo, oceľ, koža

Kefka na tanečné topánky je vhodná na čistenie všetkých typov tanečnej obuvy, a teda podrážky z brúsenej kože ako aj semišu. Táto kefka je vhodná na čistenie všetkých tanečných topánok, ktoré nájdete v mojom eshope. Kúpa kefky nie je nevyhnutná, ale je odporúčaná. Ak si nie ste istá, či je táto kefka vhodná aj pre Vaše tanečné topánky, pokojne ma kontaktujte, rada Vám pomôžem.