Kefka na tanečné topánky

11,90 

Kefka na čistenie podrážky na tanečných topánkach. Odstráni prach a nečistoty. Predĺži životnosť tanečných topánok.

14 na sklade

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: KTT01 Kategórie: ,

Popis

Kefka na tanečné topánky slúži ako starostlivosť o podrážku tanečných topánok, ktorú vyrábame zo špeciálneho materiálu – brúsenej kože. Táto kefka zabezpečí podrážke vašich obľúbených tanečných topánok dlhšiu životnosť. Zbaví podrážku nečistôt a prachu a zabráni “vyschnutiu” podrážky; podrážka si zachová krásny vzhľa, nemusíte sa báť pošmyknutia.

Kvalitná kefka pomôže predĺžiť živostnosť vašich obľúbených tanečných topánok. 

Ostne kefky sú obalené snímateľným koženým puzdrom na patent, a teda môžete kefku skladovať bezpečne, bez poškodenia vecí, s ktorými príde do kontaktu.

Pamätajte si, že kefovať podrážky na tanečných topánkach by ste mali pravidelne, a to po každom dlhšom tréningu. Kefku by ste mali prikladať k podrážke jemne a prechádzať ňou vždy v smere zakryvených oceľových ostňov, NIKDY NIE V PROTISMERE! Mohli by ste si tým poškodiť Vaše podrážky. Kefku používajte len na ošetrovanie podrážky tanečných topánok, ktoré sú vyrobené z brúsenej kože. Kefkou nikdy neošetrujte ostatné časti tanečných topánok, a teda neprechádzajte ňou po saténe, častiach zdobených kamienkami, vnútornej stielke a pod.

Rukoveť kefky sme vyhotovli z dreva, a teda s ňou môžete manipulovať komfortne a zároveň bezpečne pre vaše ruky.

Ostne sú vyrobené z 100% nehrdzavejúcej ocele, puzdro z koženého materiálu. V prípade potreby môžete ostne opláchnuť čistou vodou, avšak pred tým dajte dole kožený obal. Vaše tanečné topánky kefujte vždy suchou kefkou.

POSTUP ČISTENIA PODRÁŽKY NA TANEČNÝCH TOPÁNKACH: topánku uchopte v ruke a otočte ju podrážkou smerom k Vám. Odopnite ochranné puzdro na kefke. Priložte kefku k špičke podrážky a jemne ňou prechádzajte smerom k podpätku párkrát. Následne zmeňte smer, a teda prechádzajte od jedného boku podrážky k druhému.

Materiál, z ktorého sme vyhotovili kefku: drevo, oceľ, koža

Kefku na tanečné topánky odporúčam ako vhodný nástroj na čistenie všetkých typov tanečnej obuvy, a teda podrážky z brúsenej kože ako aj semišu. Táto kefku považuejm za vhodnú na čistenie všetkých tanečných topánok, ktoré nájdete v mojom eshope. Zakúpenie si kefky nepovažujte za nevyhnutné. Tento nástroj však odporúčam. Ak si nie ste istá vhodnosťou tejto kefky aj pre Vaše tanečné topánky, pokojne ma kontaktujte, rada Vám pomôžem.