SOS vankúšiky do dámskych topánok na podpätku

4,50 

Nenápadné SOS vankúšiky boli špeciálne navrhnuté pre spríjemnenie nosenia dámskych topánok na vysokom podpätku. Zvolený typ vankúšikov uveďte do poznámky v objednávke.

MINIMÁLNA OBJEDNÁVKA SOS VANKÚŠIKOV (samostatne bez iného produktu) sú 3 páry.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • telová farba: s čipkou, so slučkou a s čipkou, silonkový typ
  • čierna: s čipkou a slučkou, s čipkou
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Náš mimoriadne obľúbený a praktický produkt. SOS vankúšiky do dámskych topánok sme navrhli špeciálne pre spríjemnenie nosenia dámskych topánok na vysokom podpätku. Vankúšiky sú veľmi nenápadné, takže sú vhodné do rôznych typov dámskych topánok. Umiestňujú sa na chodidlo tak, aby bola ich mäkká časť pod prednou došľapovou časťou chodidla, v oblasti metatarzálnych kostí. Práve táto časť je totiž pri nosení topánok so zvýšeným podpätkom po čase bolestivá.

Vyrábame v dvoch farebných prevedeniach – čierna a béžová. Vyrábané sú v rôznych strihoch, vďaka čomu si viete vybrať ten správny tvar vankúšikov pre nosenie lodičiek alebo tanečných sandálok.

Prečo SOS vankúšiky do dámskych topánok na podpätku?

Bežné topánky na podpätku majú pevnú podrážku. Nakoľko je chodidlo v týchto topánkach dlhšie v jednej polohe, v ktorej prestáva cez chodidlo cirkulovať správne krv, nosenie spôsobuje po čase neznesiteľné bolesti v brušku chodidla, pľuzgiere alebo mozole. Napriek týmto možným zdravotným komplikáciám ich nosia kvôli estetike ženy naďalej. SOS vankúšiky do topánok na podpätku pomáhajú tlmiť náraz pri kontakte vašej spodnej časti nôh a topánky, a teda bolesti pri nosení dámskych topánok sa nedostavia, resp. sa dostavia podstatne neskôr. 🙂

Každý typ SOS vankúšikov má zo spodnej strany prilepené maličké protišmykové plôšky, vďaka čomu sa vám v topánke nebudú šmýkať počas pohybu.

SOS vankúšiky sú ideálne aj do topánok, ktoré sú vám voľnejšie v oblasti prstov, napr. z dôvodu špecifického užšieho chodidla, a teda vankúšiky dokážu vyplniť prázdny priestor v topánke v oblasti prstov. Vankúšiky sú podstatne príjemnejšie na nosenie v porovnaní s tvrdými gélovými vložkami do topánok.

Vankúšiky môžete používať aj pri nosení tanečných topánok.

Vankúšiky sú vyrábané v dvoch farebných prevedeniach, a to v čiernej a béžovej farbe.

1ks znamená 1 pár rovnakých vankúšikov.

Materiál okolo prstov z vonkajšej strany: silon alebo čipka

Materiál, ktorým je vankúšik z vonkajšej strany potiahnutý: silon

Materiál vnútri vankúšika: pamäťová pena

STAROSTLIVOSŤ O SOS VANKÚŠIKY: Vaše SOS vankúšiky môžete podľa potreby prať v rukách alebo v práčke. Vankúšiky nežehlite.

Vaše SOS vankúšiky z hygienického hľadiska nepoužívajte s ďalšou osobou.

Ďalšie informácie

Farba

,