Tanečné topánky NATALIE so sieťkou, jemne trblietavé

79,90 

Jemne trblietavé tanečné topánky s bočnou sieťkou a zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm.

Decentný a veľmi obľúbený model. Topánky dodávame s kamienkami zdobenou prackou.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • strieborná, veľkosť 35, 36, 37, 39, 40, 41
  • perlovo zlatá, veľkosť 36, 40, 41
  • čierna, veľkosť  37, 39
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Krásne a zároveň veľmi pohodlné tanečné topánky s priesvitnou jemnou bočnou sieťkou. Práve táto jemná sieťka dokonale drží prsty a dodáva pocit pohodlia. Sieťka na topánkach neškriabe a je zdiaľky takmer neviditeľná. Vrchná látka je pretkávaná jemnou trblietavou niťou. Vďaka nej sa topánky pri každom pohybe na tanečnom parkete zatrbliecu, avšak stále vyzerajú veľmi vkusne, jemne a nenápadne. V tanečných topánkach NATALIE zatancujete svoj svadobný tanec dokonale.

Topánky sú vyrábané v troch farebných prevedeniach.

  • Perlovo zlatý model (na obrázku) sa dokonale hodí k šatám v týchto farbách: tmavofialová, smaragdovo zelená, jemná ružová, červená, tmavomodrá. Tanečné topánky NATALIE v perlovo zlatej farbe odporúčam aj pri svadobných šatách farby IVORY.
  • Strieborný model je ideálny k snehobielym svadobným šatám, tylovým bielym svadobným šatám a jednoduchším tanečným outfitom.
  • Čierny model sa dokonalé hodí k čiernym tanečným oufitom.

Potrebujete tanečné topánky s inou výškou podpätku?

Ak si želáte vyrobiť tanečné topánky NATALIE s inou výškou podpätku, prosím kontaktujte nás.

Tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tento model je vhodný pre normálny typ chodidla, pre chodidlo s haluxom a pre chodidlo s nižším nártom. Tanečné topánky NATALIE zaistia bezpečné tancovanie na hodinách tanca.

  • Vrchný materiál: satén pretkávaný trblietavou niťou
  • Výstelka: bavlnený materiál
  • Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

, ,

Veľkosť

, , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…