Tanečné topánky BELLA IVORY

94,90 

Pôvabné tanečné topánky so zapínaním cez nárt v ivory farbe, podpätok 7,5cm

DARČEK: chrániče na podpätky

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • ivory, veľkosť 36, 37, 39, 40, 41
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Krásne tanečné topánky v ivory farbe. Tento odtieň topánok je veľmi univerzálny, odtieňovo matný, takže ich viete veľmi pekne zladiť s rôznymi farbami šiat. K tanečným topánkam dostanete tiež kamienkami zdobenú pracku, ktorá bude pekným detailom a pri každom pohybe sa decentne zatrbliece. Tieto tanečné topánky sú ideálnou voľbou ako pohodlné topánky na svadbu, viete ich ale tiež ďalej používať na hodiny tanca a všetky tanečné spoločenské udalosti. Určite sa stanú vašimi obľúbenými topánkami na každú spoločenskú udalosť.

Tanečné topánky Bella vo farbe ivory vyzerajú na nohách veľmi pôvabne.

Ivory model (na úvodnom obrázku) sa dokonale hodí k šatám vo farbe: svetlo až mrazivo modrá, tmavo fialová, levanduľová, ružová a svetloružová, rubínová, červená, námornícka modrá (navy blue). Tieto topánky na tanec sú vhodnou voľbou pre ženy, ktoré chcú tancovať hodiny a hodiny bez akejkoľvek bolesti nôh.

Ak si želáte vyrobiť tanečné topánky BELLA IVORY s inou výškou podpätku, alebo s podrážkou do exteriéru, prosím kontaktujte nás alebo zanechajte poznámku v objednávke.

Tanečné topánky sandálkového typu s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Model BELLA IVORY odporúčame pre ženy s normálnym chodidlom, a tiež pre chodidlo s vyšším nártom a chodidlo bez halluxov. Strih je vhodný pre chodidlo so skosenými prstami do tvaru V (druhý prst rovnako vysoký alebo trošku vyšší ako palec). BELLA IVORY nie je vhodný pre široké chodidlo a “barefoot” rozloženie prstov.

Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na vašej svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: matný satén

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Ideálne pre nevesty.

Tanečné topánky v prípade nedostupnosti skladom vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , , ,