Tanečné topánky s kamienkami BELLA

94,90 

Tanečné topánky bohato zdobené kamienkami so zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • svetloružová, veľkosť 36, 37, 40
  • svetloružová, veľkosť 37 (bez kamienkov)
  • strieborná, veľkosť 35, 36
  • bronzová, veľkosť 36, 38
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Veľmi pekné tanečné topánky s menšími aj väčšími brúsenými kamienkami. Kamienky nádherne odrážajú svetlo pri pohybe, takže ich viete veľmi pekne zladiť s rôznymi farbami šiat. Kamienkami sme vyzdobili tiež zapínanie. Tieto tanečné topánky veľmi pekne podčiarknú každý tanečný outfit a určite si ich na vašich nohách ihneď každý všimne. Tanečné topánky Bella označili ženy ako obľúbený model tanečných topánok.

Tieto tanečné topánky vyrábame v rôznych farebných prevedeniach.

Svetloružový model (na úvodnom obrázku) sa dokonale hodí k šatám vo farbe: svetlo až mrazivo modrá, tmavo fialová, levanduľová, ružová a svetloružová, rubínová, červená, námornícka modrá (navy blue). Svetloružový model (na úvodnom obrázku) je telovej farby, a teda skvelou voľbou aj pri svadobných šatách IVORY farby. Strih topánok je vhodný pre normálne chodidlo bez haluxov, pre širšie chodidlo v oblasti prstov, aj pre chodidlo s vyšším nártom.

Strieborný model je špeciálne navrhnutý ako tanečné topánky k bielym svadobným šatám.

Čierny model ženy rady kombinujú k spoločenským šatám na plesy.

Svetlomodrý model je ideálnou voľbou ako topánky k popolnočným šatám, tanečné topánky na ples, svadbu, stužkovú.

Bronzový model je vhodný ako tréningová tanečná obuv pre inštruktorky tanca. Zamilovali si ho aj tanečníčky ako tanečné topánky na súťaže.

Ak si želáte vyrobiť tanečné topánky BELLA v inej farbe, alebo s inou výškou podpätku, prosím kontaktujte nás.

Tanečné topánky zdobené kamienkami sandálkového typu s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tento strih topánok sa ideálne hodí na normálny a širší typ chodidla. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na vašej svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: satén s lepenými kamienkami

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Veľkosť chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

, , , ,

Veľkosť

, , , , , ,