Zavinovacia tanečná sukňa pre ženy

49,90 64,90 

Dajte svojmu tanečnému pohybu ladnosť vďaka ľahučkej tanečnej sukni. Cíťte sa na tanečnom tréningu sebavedomo a príjemne.

Doba výroby a dodania je 7 až 10 dní.

Dostupné do 5 pracovných dní:

  • baklažánová farba, veľkosť S

Popis

Ľahučká zavinovacia sukňa pre ženy mini je ženami obľúbená. Táto tanečná sukňa je vhodná na tréningy rôznych tanečných štýlov: salsa, bachata, jazz, balet, contemporary, pole dance a pod. Sukňa je veľmi príjemná na dotyk. V páse sa sukňa jednoducho viaže stužkou, takže si ju viete prispôsobiť presne na Váš pás. Každá žena sa chce pri tanci cítiť sebavedomo a príťažlivo. Práve pre zmyselný tanec bola navrhnutá táto tanečná sukňa, ktorú si môžete vziať na váš tanečný tréning kedykoľvek.

Látka – šifón pekne reaguje na pohyb, takže vášmu tancu dodá ľahkosť a eleganciu. Sukňa je polopriehľadná, a teda sa obvykle nosí na body resp. na legíny. K sukni je ZADARMO pribalené elegantné šifónové vrecúško.

Tanečná sukňa pre ženy je vyrobená ručne na Slovensku (HAND – MADE)

Sukňa je vyrábaná v rôznych farebných prevedeniach, farby zodpovedajú farbám na obrázku. Sukne sa dajú farebne kombinovať s rôznymi farbami body.

Zavinovacia tanečná sukňa pre ženy mini. Výroba dlhšej sukničky (midi, dlhá), prípadne sukňa v inom farebnom prevedení je samozrejme možná, pre opis vašej špecifickej predstavy ma prosím kontaktujte.

  • Materiál: jednofarebný šifón, polopriehľadný
  • Viazanie v páse: jednofarebná stuha

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé tanečníčky.

Výroba a dodanie: Vyrábané na zákazku. Doba výroby a dodania je 7 až 10 dní. O dostupnosti skladom, resp. o dostupnosti iných modelov ma prosím kontaktujte.

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nabrala skúsenosti aj s kvalitným tanečným odevom, ktorý vám pomôže cítiť sa sebavedomo a príjemne na akokoľvek dlhom tanečnom tréningu.

Sukňa sa perie s jemnou bielizňou v rukách alebo v práčke pri 30 – 40°C. Perte prosím samostatne, prípadne v ochrannom vrecúšku na pranie, chráňte pred ostrými predmetmi, ktoré by mohli vašu sukňu poškodiť, a spôsobiť na látke nepekné zatrhnutie. Sukňu je možné žehliť pri strednom stupni. Chráňte tiež pred priamym slnkom, sušte mimo horúceho radiátora.

VýškaKonfekčná veľkosťObvod sukne vz. dĺžka sukne
150 - 160cmS110cm, 38cm
160 - 170cmM120cm, 40cm
170 - 180cmL130cm, 45cm

Ďalšie informácie

Farba

, , , , , , , , ,

Konfekčná veľkosť

, ,