Latino kurzy už aj v Bardejove!

LADIES LATINO STYLING s Michaelou WITTNER a SZUŠ KESEL od septembra už aj v Bardejove!

Ovládaj svoje telo v latino rytme a nauč sa kroky salsy, bachaty, merenge a samby. Získaj tanečné sebavedomie a spoznaj nové priateľky. Kurz je vhodný pre začiatočníčky, ale nudiť sa nebudú ani pokročilé tanečnice. Prihlás sa čo najskôr, začíname už v septembriv SZUŠ KESEL, na ul. Kutuzovova 3629 v Bardejove. Zvýhodnená cena pri zápise do 31. 8. 2016.

Kontakt a zápis:

Michaela WITTNER
TEL: 0918 054 172
wittnerova.michaela@gmail.com

 

7 komentárov k “Latino kurzy už aj v Bardejove!”

 1. Dobrý deň .Rada by som sa prihlásila na Latino kurz .Pochádzam priamo z Bardejova .Mohla by dom vás poprosiť o info?Ďakujem pekne .

 2. Dobry den 🙂
  Pokojne pridte na hodinu, ktora je uz buduci pondelok (10.4.2017).
  Vybrat si mozete hned z dvoch kurzov:
  *kurz pre zaciatocnicky-hodina zacina o 17.00
  * kurz pre mierne pokrocile – hodina zacina o 18.00
  Na oboch kurzoch tancujeme salsu a ucime sa zensky styling celeho tela. Hodiny pre zaciatocnicky su zamerane na dokladne sa naucenie zakladnych zenskych salsa krokov a stylingu. Hodiny pre mierne pokrocile zahrnaju aj ucenie sa kratkych zenskych salsa choreografii, kde si trenujete pamät a automatizujete si rychlejsie striedanie jednotlivych krokov. Kazda hodina trva 60 minut 🙂
  Tesim sa na Vas! ????

 3. Dobrý deň, áno každý štýl tanca učím samozrejme aj súkromne (individuálne alebo párovo). Pre viac informácií ako aj dohodnutie si ideálneho termínu vo Vašom meste ma prosím kontaktujte emailom alebo telefonicky https://www.ucitelkatanca.sk/kontakt/. Pekný deň! Michaela WITTENR, Vaša učiteľka tanca

 4. Dobrý deň, áno samozrejme! Súkromné hodiny vediem celoročne v Prešove, Košiciach aj Bardejove! Pre viac informácií ako aj rezerváciu termínu ma prosím kontaktujte cez kontaktný formulár. Ďakujem! Teším sa na Vás!

Nie je možné pridávať komentáre.