NAJLEPŠÍ VIANOČNÝ DARČEK

Opäť sa blíži ten čas v roku, kedy sa od vás, partnerov, očakáva kreativita!? Čas, kedy môžete získať všetko, alebo nič. Čas, ktorý sa volá VIANOCE.

A aby boli skutočne tieto sviatky také, ako to vidíme v reklamách, pokojné, plné úsmevu a objatí, je najvyšší čas, aby ste začali plánovať darček pre vašu milovanú polovičku, ktorá už začína odpočítavať dni do toho magického dňa. Svetre, kabelky, šperky, drahú kozmetiku už dostala vlani, a síce ste tým určite nič nepokazili, ak chcete svoj výkon z vlaňajška prekonať, chce to niečo, čo by nečakala.

Tento rok by ste ju mohli skutočne prekvapiť, prečítať jej myšlienky a navyše by ste z jej šťastia mohli niečo mať aj vy pre seba. Páčila by sa vám takáto predstava? Ste na tejto stránke správne.

vianocny darcek pre muza aj zenu

Ak máte doma ženu - tanečníčku, v ktorej "hrá každá žilka" keď počuje latino hudbu, alebo máte doma ženu, ktorá neustále hovorí, ako vekom stratila všetky kontakty a kamarátky, poukážka a vstup do nášho kolektívu je tým správnym riešením tejto situácie. Poukážku si vie uplatniť počas celého kalendárneho roka, čo znamená, že nech sa deje čokoľvek, skôr či neskôr sa k nám môže pridať.

Plánovaný začiatok nových kurzov je január/február 2022; avšak štandardne naše hodiny tanca sú celoročnou školou tanca (okrem letných prázdnin).

Výhody kurzu ladies latino styling pre oboch

  • raz do týždňa máte obaja večer len pre seba,
  • o jej zážitky z práce, nadávanie na šéfa, novinky vo svete módy sa podelí s novými kamoškami
  • príde domov v dobrej nálade, vytancovaná, a teda jej nebudú prekážať ani pohodené ponožky v kúte,
  • chodíme na rôzne dámske jazdy, čo znamená, že ak sa pridá k nám na tanečnú dovolenku, získate zopár dní v roku len pre seba

PRAJEM VÁM ŠŤASTNÉ A POKOJNÉ VIANOCE!