TOP svadobné piesne v roku 2017

Svadobná sezóna 2017 sa nám už skončila, a tak môžem pre Vás pripraviť objektívne rebríček TOP piesní pre svadobný tanec, ktoré tento rok hviezdili na svadbách možno práve Vašich známych a priateľov. Svadobných tancov sa aj tento rok nacvičilo veľmi veľa, osobne to môžem rátať v desiatkach a desiatkach choreografií.

Našťastie, aj tento rok dopadli prvé novomanželské tance výborne. Boli aj choreografie, kde opäť zasiahla "neviditeľná ruka", a nevesty, či ženíchovia buď nešťastne na pár sekúnd zavadili o vlečku, či krajku, alebo, v tom lepšom prípade, svoje choreografie okorenili ešte jednou tou otočkou navyše. Každopádne, hodnotím túto svadobnú sezónu známkou 1, a som veľmi hrdá, že som aj tento rok mohla pomôcť svojou fantáziou, kreativitou a tanečnými poznatkami a pripraviť budúcich mladomanželov na ich prvý spoločný tanec, na ktorý iste nikdy nezabudnú <3 A teraz už k sľúbenému rebríčku.

 

 

Absolútnym víťazom je ale tento rok pieseň od Christiny Perri- A thousand years. Na túto pieseň (či už na original verziu alebo na rôzne cover piesne) som nacvičila tento najviac svadobných choreografií. Páči sa tak veľmi aj Vám?

Toto samozrejme nie sú všetky piesne, na ktoré sa tento rok nacvičovali svadobné choreografie. Ale tieto piesne sa opakovali viackrát a na svadbách zožali veľký úspech. Ak máte špeciálnu predstavu o svojom svadobnom tanci, chcete tancovať na pieseň, ktorá sa určite bude páčiť alebo máte ďalšie otázky ohľadom tanca a svadobného tanca, neváhajte ma kontaktovať 🙂 Už teraz sa teším na Vás aj na nadchádzajúcu svadobnú sezónu 2018! 🙂

Tip: ak ste v tomto výbere piesní nenašli "tú Vašu pravú", vyskúšajte si prejsť najväčší a pravidelne aktualizovaný katalóg piesní pre prvý svadobný tanec. V ňom nájdete nie len inšpiráciu, ale určite aj tú správnu pieseň pre novomanželský tanec v akomkoľvek tanečnom štýle 🙂