Výber 7 slovenských piesní pre prvý tanec

TIP: pozrite si môj pravidelne aktualizovaný zoznam v ktorom nájdete tie najlepšie piesne pre svadobný tanec

Pre všetkých, ktorí radšej uprednostnia slovenský, alebo český text, som pripravila krátky výber obľúbených svadobných piesní.

Habera – Lovesong

Nazvime to „klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy“. Jeden z mojich párov si ju vybral už aj tento rok, a to sa svadobná sezóna ešte len rozbieha.

Elán – Len kým tu si

Elán to s textami piesní vždy vedel 🙂 Už názov hovorí za všetko.

Desmod – Vyrobená pre mňa

Pesnička s veľmi zaujímavým trošku nadneseným textom. Znie ako španielska balada, do toho krásny Kuliho hlas a ľubozvučná slovenčina.. Jednoducho správna voľba na mladomanželský slaďáčik pre všetkých, ktorú chcú aby textu rozumeli všetci pozvaní.

Monika Bagárová – Ve dvou

Soundtrack z rozprávky Čertova nevěsta. Každá žena si na svadbe pripadá ako princezná z rozprávky, tak prečo si nevybrať rozprávkovú pesničku pre prvý tanec so svojím princom?!

Mária Čírová - Bez obáv

„V šťastí nešťastí, v zdraví chorobe, stále mám dosť síl keď viem, že pre seba tu sme.“ Táto pieseň priam volá po tom, aby ste si ju vybrali pre svoj novomanželský tanec.

Lukáš Krajňak – Viem, si Ťa nezaslúžim

Toľko vyznaní lásky som ešte v jednej slovenskej pesničke pokope nepočula. Je to sladká pesnička ako svadobný koláčik.

Gladiator – Ty si tá

Keď počujem túto pieseň, úplne si spomínam na letné festivaly. Práve na festivaloch vznikla nejedna láska. Ak aj Vám sa viažu s touto pesničkou spomienky na časy keď Vaša láska ešte len vznikala, pokojne po nej siahnite aj pri voľbe songu pre Váš svadobný tanec.

1 komentár k “Výber 7 slovenských piesní pre prvý tanec”

Nie je možné pridávať komentáre.