Chrániče na podpätky transparentné

4,90 

Transparentné chrániče na podpätky pre tanečné a spoločenské topánky , typ FLARE.

1 ks znamená 1 pár chráničov na podätky.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní.

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: CHPT01 Kategórie: ,

Popis

Transparentné chrániče na podpätky slúžia ako spoľahlivá ochrana pre podpätky na Vašich obľúbených tanečných topánkach, zabezpečia im dlhšiu životnosť. Ochránia tiež podpätky na tanečných topánkach, aby pri zakopnutí alebo inom zavadení neodleteli, alebo sa nepekne ošúchali. Tiež sú vhodné, ak máte obavu, aby sa vám na tanečnom parkete nešmýkalo a aby ste sa cítili počas tancovania bezpečne. Niektoré tanečníčky uvádzajú, že im nasadené chrániče na podpätkoch zlepšujú stabilitu počas tancovania.

Chrániče tiež tlmia klopkanie podpätkov.

Transparentné prevedenie tejto násadky na podpätky zabezpečí, aby vaše tanečné topánky vyzerali aj s nimi stále pekne.

Pamätajte si, že časté snímanie a nasadzovanie chráničov môže poškodiť vaše podpätky, pretože z nich môže odlúpiť kamienky alebo látku. Práve z tohto dôvodu si stále vopred rozmyslite, či chrániče na podpätkoch chcete alebo nie.

Chrániče sú vyrobené z transparentného odolného silikónového materiálu. Sú pomerne ľahko aplikovateľné aj snímateľné. V prípade potreby môžete chrániče čistiť čistou alebo mydlovou vodou. Na podpätky nasaďte vždy suché a z vnútornej strany čisté chrániče.

  • POSTUP NASADENIA CHRÁNIČOV: chrániče nasuňte na podpätok na Vašich tanečných topánkach tak, aby spodný tvar chrániča kopíroval tvar vášho podpätku. Pre úplné nasadenie dupnite nohou s prenesením váhy na podpätok, čím sa váš chránič ešte lepšie usadí na podpätku a môžete začať tancovať.

Chrániče môžete používať na akékoľvek tanečné topánky s typom podpätku FLARE. Veľmi často si ich berú k svadobným tanečným topánkam aj nevesty pre lepší pocit pri tancovaní.

  • Materiál: transparentný silikón

Chrániče na podpätky sú vhodné na typ podpätku FLARE – mierne rozšírené podätky. Tieto chrániče sa dokonale hodia svojim tvarom pre všetky tanečné topánky, ktoré nájdete v mojom eshope. Kúpa chráničov na podpätky ale nie je nevyhnutná, vaše tanečné topánky sa môžu nosiť samozrejme aj bez nich. Ak si nie ste istá, či sú tieto chrániče vhodné pre vaše tanečné alebo spoločenské topánky, alebo ak hľadáte iný typ chráničov, pokojne ma kontaktujte, rada vám pomôžem.