Svadobné tanečné topánky ELLEA s kamienkami

94,90 

Veľmi pohodlné svadobné tanečné topánky so skríženým zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm

DARČEK: Kefka na tanečné topánky

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • strieborná s kamienkami, veľkosť 35, 36, 38
  • zlatá s kamienkami, veľkosť 35, 36, 37, 38, 39, 41
  • zlatá (bez kamienkov), veľkosť 36, 37
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Nádherné svadobné tanečné topánky ELLEA ideálne ako obuv k svadobným šatám, celozdobené menšími aj väčšími kamienkami. Kamienky veľmi pekne odrážajú svetlo pri pohybe. Pripravila som pre Vás video, v ktorom sa môžete pozrieť, ako krásne svadobné tanečné topánky vyzerajú v skutočnosti.

Strieborné svadobné tanečné topánky ELLEA (na obrázku) sa dokonale hodia napríklad k snehobielym svadobným šatám. Vyzerajú ako šperk na vašich nohách, a teda ich nevesty veľmi radi kombinujú k jednoduchším svadobným šatám bez výraznejšieho zdobenia. Odporúčame kombinovať k svadobným šatám so zdobením vo vrhnej časti a s jednoduchšou sukňou. Tanečné topánky ELLEA sú vhodné aj k večerným šatám rôznych farebných odtieňov, keď sa strieborný odtieň topánok hodí takmer ku každej farbe spoločenských šiat. Tento model tanečných topánok si ženy berú na plesy, svadby, stužkové, ale aj na latino kurzy tanca.

Tanečné topánky je možné vyrobiť aj v iných farebných prevedeniach podľa vašich predstáv.

Kamienky na topánkach ELLEA sú lepené ručne špeciálnou metódou, takže kamienky na topánkach držia a neopadávajú.

Tanečné topánky sandálkového typu s otvorenou špičkou. Model vhodný pre normálne a užšie chodidlo a pre chodidlo s nižším nártom. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na vašej svadbe.

Vrchný materiál: satén s lepenými kamienkami
Výstelka: bavlnený materiál
Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky

Vhodné tiež ako svadobné topánky na tanec pre nevesty.

Ak si želáte vyrobiť tanečné topánky ELLEA v inej farbe, alebo s inou výškou podpätku, prosím kontaktujte nás.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , ,

Farba

,