Tanečné topánky s kamienkami ELLEA

99,90 

Veľmi pohodlné  tanečné topánky so skríženým zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní:

  • veľkosť 35, 36

 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Nádherné  tanečné topánky k spoločenským šatám, celozdobené menšími aj väčšími kamienkami. Kamienky veľmi pekne odrážajú svetlo pri pohybe.

Tanečné topánky s kamienkami ELLEA vyzerajú ako šperk na vašich nohách, a teda ich ženy veľmi rady kombinujú k jednoduchším tanečných outfitom alebo spoločenským šatám bez výraznejšieho zdobenia. Odporúčame kombinovať k  šatám so zdobením vo vrhnej časti a s jednoduchšou sukňou. Tanečné topánky s kamienkami ELLEA sú vyrábané v rôznych farebných prevedeniach, takže sú vhodné aj k večerným šatám rôznych farebných odtieňov. Tento model tanečných topánok si ženy berú na ples, firemný večierok, stužkové, ale aj na latino kurzy tanca. Jednoducho povedané, tanečné topánky ELLEA budú Vašim skvelým doplnkom na každom tanečnom parkete.

Tanečné topánky ELLEA Vám môžeme vyrobiť v rôznych farbách.

Tento model je dostupný aj v striebornej farbe ako svadobné tanečné topánky.

Kamienky na topánkach sú lepené ručne špeciálnou metódou, takže kamienky na topánkach držia a neopadávajú.

Tanečné topánky sandálkového typu s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na vašej svadbe.

Vrchný materiál: satén zdobený kamienkami

Výstelka: bavlnený materiál farebne perfektne doladený

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , ,

Farba

, ,