Svadobné tanečné topánky BELLAMIA

99,90 

Svadobné tanečné topánky bohato zdobené kamienkami so skríženým zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm.

DARČEK: 2ks cédrové guličky

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • biela, veľkosť 35, 36, 37, 38, 39, 40,  41
  • zlatá, veľkosť 35, 36, 37, 38, 40
  • zlatá s fialovými kamienkami 39 (9cm podpätok)
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Prekrásne svadobné tanečné topánky s menšími aj väčšími brúsenými kamienkami sú našim novým skvostom. Kamienky nádherne odrážajú svetlo pri pohybe, takže ich viete veľmi pekne zladiť s rôznymi farbami šiat. Podkladový materiál pre vás pretkávame trblietavou niťou, kamienkami sme vyzdobili tiež zapínanie. Svadobné tanečné topánky BELLAMIA budú šperkom na vašich nohách. Topánky BELLAMIA označili nevesty ako nesmierne pohodlné.

Svadobné tanečné topánky BELLAMIA vyrábame v rôznych farebných prevedeniach.

Zlaté svadobné tanečné topánkyodporúčame ku svadobným šatám  IVORY alebo svetloružovej farbyalebo ku rôznym farbám spoločenských šiat.

Biele svadobné tanečné topánky sme pre nevesty navrhli ku bielym svadobným šatám. Podkladový materiál svadobných topánok je biely jemne pretkávaný striebornou niťou, brúsené kamienky sú číre, pekne odrážajú dopadajúce svetlo. Celkový farebný dojem topánok je biely s nádychom striebornej farby. Tanečné topánky BELLAMIA nie sú celkovým dojmom úplne snehovobiele.

Ak si želáte vyrobiť tanečné topánky BELLAMIA s inou výškou podpätku, prosím kontaktujte nás.

Tanečné topánky zdobené kamienkami sandálkového typu s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tento strih topánok sa ideálne hodí na normálny a širší typ chodidla v oblasti prstov. Tento strih neodporúčame pre chodidlá s haluxom. Tieto tanečné topánky zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Popis produktu

Vrchný materiál: pretkávaný trblietavou niťou s kamienkami

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Navrhnuté pre nevesty, vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Ideálne na tanečné vystúpenia a súťaže.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

,

Veľkosť

, , , , , ,