Plesová sezóna 2023: Nadchádzajúce plesy na východnom Slovensku

Ahojte tanečníci. Plesová sezóna 2023 začína už o pár dní, spravidla po 6. januári, a teda po sviatku "Troch Kráľov". Tento deň je považovaný za záver vianočných sviatkov a začiatok Fašiangov. Ja, ako učiteľka tanca, každý rok vediem hodiny tanca pre páry, ktoré sa chystajú na ples. Inak to nebude ani tento rok. Ak by ste radi šli v roku 2023 na ples avšak vôbec neviete o tom, aké plesy nás počas tejto plesovej sezóny čakajú, pripravila som pre vás prehľad podľa mňa plesov, kde sa viete zabaviť kultúrne, plesať a pritom zažiť jedinečnú tematickú atmosféru na východnom Slovensku v meste Prešov, Košice, SNV a okolí.

13. 01. Ples Spišiakov (koncertná sála Reduty) - ples SNV

13. 01. Rusínsky ples Humenné – nultý ročník (Hotel Karpatia) - ples Humenné

14. 01.  I. Česko-Slovenský ples vo Vysokých Tatrách - ples Vysoké Tatry

14. 01. Rusínska zábava (Hotel ROCA) - ples Košice

21.01. Retro párty (Sála kultúrneho domu v Lemešanoch) - ples Lemešany

21. 01. Ples Lomnického Golfového Klubu (Hotel Lomnica) - Ples Vysoké Tatry

27. 01. XV. Reprezentačný ples odpadového hospodárstva a priateľov životného prostredia (Double Tree by Hilton) - Ples Košice

04. 02. XXIV. Ples poľovníkov a priateľov prírody (Kultúrny dom Široké) - Ples Široké

10. 02. Ples Jedlíkova 2023 – Ľudová zábava - ples Košice

10. 02. Ples Prešovčanov 2023 (PKO Prešov) - ples Prešov

11. 02. X. Ples športovcov (Reštaurácia Cassovia) - ples Košice

18. 02. II. Valentínsky ples KE-Šaca – Ľudvíkov dvor - ples Košice

(Určite v pribehu nasledujúcich dní pribudnú aj ďalšie plesy, ktoré ešte v čase, keď som tento zoznam pre vás tvorila, neboli zverejnené. Budem rada, ak mi dáte vedieť a do zoznamu ich rada doplním.)

Plesy zbožňujem

Krásne sa aj s partnerom obliecť, dopriať si večer plný dobrého jedla, skvelej zábavy v kruhu priateľov. Nezabudnite si na svoj ples vziať na prezutie aj pohodlné tanečné topánky, aby ste mohli tancovať a zabávať sa až do rána. Určite dámam odporúčam pod šaty zvoliť tvarujúce spodné prádlo, aby ste si mohli vziať aj odvážnejšie priliehavé šaty. Predsa len. Máme po sviatkoch a všetkých tých chutných dobrôtkach, ktoré som si ako ja, tak myslím, že ani vy, neodopreli. Ak by ste na ples šli, ale máte obavu z tancovania, som tu pre vás s hodinami tanca v Prešove, Košiciach aj Bardejove.

Prajem krásne plesanie!

Pre vždy aktuálne informácie sledujte môj facebook Učiteľka tanca