Bulletin 2022

Záver roka 2022 je tu. Tiež na konci roka robíte akési vnútorné hodnotenie, čo všetko sa podarilo a čo bolo inak ako ste si predstavovali? Ja rozhodne áno. Každý rok sa ma zmocní nostalgia, že sa končí jedno veľké dobrodružstvo. Avšak cítim motýliky v bruchu a tú krásnu zvedavosť, čo si pre mňa pripravil (tanečný) osud v ďalšom roku. Preto som sa rozhodla urobiť BULLETIN môjho roka 2022. Pozývam vás si so mnou pospomínať na míľniky v mojej kariére, poďakovať sa za každý mesiac a za všetkých skvelých ľudí, ktorých mi rok 2022 priniesol. 

Január

Rok naštartovali súkromné hodiny tanca. Po Vianociach si veľa ľudí dá predsavzatie zmeniť svoj život, skúsiť niečo, na čo budú dlho spomínať. Veľa párov začalo v januári s hodinami tanca a tak som spoznala nových inšpiratívnych ľudí. Do môjho eshopu pribudli ku modelom svadobných topánok LORA a ku svadobným balerínam MELANY nové prekrásne svadobné topánky SELENA, LEA a FAIRY. Pribudol tiež nový model svadobných tanečných topánok, topánky TERESSA. TERESSY vyrábame v striebornej, zlatej aj čiernej farbe a ženy, tanečnice a hlavne nevesty si ich okamžite zamilovali. Otvorili sme nové kurzy Ladies latino stylingu v Košiciach. Koncom januára sme otvorili po dlhšej prestávke kurz Ladies latino styling v Prešove.

Február

Február bol skutočne tanečný. Učili sme sa na hodinách Ladies latino styling nové choreografie a pokračovala aj moja spolupráca so svadobným salónom v Košiciach WEDDING HOUSE. Práve v tomto salóne si viete prísť vybrať prekrásne svadobné šaty alebo spoločenské šaty od módnych návrhárov zvučných značiek za dostupné ceny. Viete sa v salóne objednať tiež na osobnú skúšku svadobných topánok alebo svadobných tanečných topánok Michaela WITTNER v Košiciach. Teším sa na stretnutie s vami aj v roku 2023. (Rezervovať termín)

Marec

Už niekoľko rokov som učiteľka tanca a choreografka pre svadobný tanec v Košiciach, Prešove, či Bardejove. Ďakujem, že do mňa vkladáte dôveru. Každý rok tak viem, aké piesne sú pre svadobný tanec populárne. V predošlom roku bola najhranejšou skladbou pieseň STOJ od košickej skupiny Peter Bič Project. Začiatkom marca som mala tú česť sa osobne stretnúť so spevákmi z Peter Bič Project Petrom a Viki, vyjadriť im poďakovanie, že tvoria tak krásnu hudbu. V marci 2022 som dostala pozvanie od inštruktora Ivana Ligarta viesť latino workshopy na jeho medzinárodnom tanečnom pobyte v Poľsku, čo bolo aj našou tohtoročnou dámskou latino jazdou. V eshope pribudlo bezšvové tvarujúce spodné prádlo pre ženy. Sťahujúce nohavičky zažívajú veľký boom a sú skutočným SOS riešením na každú spoločenskú udalosť.

Apríl

Uvedomujem si, že ak mám prinášať pre nevesty kvalitu a novinky, musím o nich najprv vedieť ja. Preto som v roku 2022 neváhala a navštívila som Svadobný veľtrh v Barcelone. Nové trendy, inšpirácie, módne svadobné značky a absolútne vychytávky, súčasný pohľad na svadobnú módu, doplnky, topánky, vystavovatelia z celého sveta. Bola som uchvátená. Je pravda, že na túto výstavu nie je vôbec jednoduché sa dostať, čiže ďakujem za príležitosť. Výstava ma posunula vpred v rozhľade o svadobnej móde, svadobných topánok a doplnkov. O tom, čo je nové v svadobnom fashion svete si viete prečítať aj v článku, ktorým som o výstave napísala.

Máj

Svadobná sezóna 2022 sa naplno rozbehla práve v máji. Nie nadarmo sa hovorí "máj - lásky čas". Trénovali sme svadobné tance skutočne každý deň, aj cez víkendy. Každý pár túžil na svadbe zažiariť, prekvapiť a hlavne neurobiť si hanbu. Ak sa vám alebo vašim blízkym blíži v roku 2023 svadba, som tu určite pre vás ako vaša učiteľka svadobného tanca. V mojom eshope v máji pribudlo v ponuke dámske tvarujúce spodné prádlo s čipkou. Toto elegantné spodné prádlo je vhodné tak pre nevesty, ako aj pre svadobnú mamu, ale tiež pre každú ženu, ktorá sa túži na svadbe, plese, či rodinnej oslave cítiť sebavedomo.

Jún

Moja práca je zábavou a moji žiaci sú inšpiráciou. Práve v júni som do ponuky zaradila hodiny rodičovského tanca. Rodičovský tanec má na Slovensku silnú tradíciu na svadbách, hodiny rodičovského tanca odporúčam všetkými desiatimi. Rodičovský tanec môže mať podobu jednoduchého valčíka. My sme však posunuli rodičovský tanec na vyšší level a s rodičmi a novomanželmi sme nacvičovali krátke, jednoduché ale efektné a originálne tanečné zostavičky. Hostia boli nadšení a výsledok bol jednoducho WOW. Ak chcete na svadbe tancovať aj s rodičmi a boli by ste radi, aby to vyzeralo skutočne na úrovni, hodiny rodičovského tanca sú jasnou voľbou. V júni 2022 sa nám tiež podarilo vyraziť na moje tanečné topánky značku MICHAELA WITTNER (technológiu sme hľadali viac ako 6 rokov).

Júl

V tanečných topánkach Michaela WITTNER už tancujú ženy vo všetkých kútoch Slovenska. Tanečné topánky odo mňa mala na svojej svadbe obuté aj nevesta Katka. Z Katkinej perfektnej svadby mi jej mamka poslala tanečné video, ktoré som s hrdosťou zverejnila na mojom Facebooku Učiteľka tanca. Video, kde tancuje so svojimi družičkami na vlastnej svadbe sa stalo virálnym. Malo viac ako 1600 like-ov, viac ako 140 zdieľaní a viac ako 237 000 zhliadnutí. Katka tancovala v tanečných topánkach BELLA. V júli sme tiež vyrobili prvé svadobné tanečné topánky na želanie. Červené tanečné topánky TERESSA presne podľa predstáv pre našu zákazníčku boli absolútnym skvostom. Túžite mať svadobné topánky na mieru? Som tu pre vás a určite vám váš sen pomôžem splniť.

August

August je obľúbeným svadobným mesiacom, pre mňa sa stal nezabudnuteľným. Nevesta Barborka ma oslovila pomôcť jej a budúcemu manželovi Norikovi nacvičiť svadobný tanec a polnočný tanec (tango). Požiadala ma aj splniť jej sen a nacvičiť s ňou družičkovský tanec. Bola som napokon súčasťou tohto úchvatného, priam hollywoodskeho vystúpenia na jej rozprávkovej svadbe v Zámockom hoteli Halíč. Ďalším obrovským míľnikom bola objednávka tanečných topánok pre tanečníkov z Národného divadla v Brne (ČR). O toľkej cti by som určite ani nesnívala. Aj ja túžim po odpočinku a keďže veľmi rada cestujem, v auguste som v rámci svojej dovolenky navštívila mesto módy Miláno. Môj Facebook Učiteľka tanca dosiahol 2 000 sledovateľov.

September

Hurá do školy! Do tanečnej školy! 🙂 September je akýmsi druhým dychom, ktorý chytíme v priebehu roka. Inak to nie je ani v našom tanečnom svete. Tanečné sály sa nám naplnili skupinovými lekciami. Trénovali sme nie len svadobný tanec, keďže september je považovaný za krásny jesenný svadobný mesiac. Do tanečných sál sa vrátili tiež moje latino ladies na naše hodiny salsy, bachaty, kizomby, či merengie. V eshope pribudla novinka, ktorú potrebuje každá tanečnica. Dámske tvarujúce legíny MAGGIE ideálne tiež na tanec. Perfektné, postavu tvarujúce, elastické a príjemné legíny na nosenie. Ja sama mám tieto legíny veľmi rada, lebo mám pocit, že postavu uchopia a vyzdvihnú na nej to krásne, ženské. Legíny šijeme jednofarebné ale tiež trošku extravagantné v prevedení MIAMOR.

Október

Po Košiciach prišiel na rad Ladies latino styling v októbri aj Bardejove. V Bardejove latino pre ženy je proste zbožňované. Kurz Ladies latino styling v Bardejove mal tentokrát rekordnú účasť, tancovali sme s nevídanou energiou na dvoch hodinách po sebe. V našich latino kurzoch v Bardejove samozrejme pokračujeme aj od januára 2023. Prihlásiť sa môžete už teraz.  Ďakujem v októbri tiež za pozvanie na Halloween party do Café Bar Max v Prešove, kde sme zábavu rozprúdili školou tanca s mojim novým tanečným partnerom Petrom Kellerom. V eshope pribudli pre veľký dopyt pohodlné tanečné topánky pre mužov.

November

Aj jeseň má podľa mňa svoje čaro a určite nemusí byť smutná. Preto som s príchodom novembra predstavila tanečné topánky zatiaľ na Slovensku nevídané. Tanečné čižmy MICHELLE. Ide o tanečné topánky so zachovanou konštrukciou typickou pre topánky MICHAELA WITTNER. Sú však vyššie, uzavreté, strihom pripomínajú čižmy. Ja už jedny čižmy na tanec mám vyrobené presne podľa predstáv. Vždy keď v nich prídem na hodiny, moje ladies sú v úžase. V novembri zvyknem chodiť na worshopy, učím sa a posúvam vpred svoje tanečné zručnosti ja. Tento rok som preto šla na workshop do Prahy ku perfektnej tanečníčke Nora Bachatera. Mala som oblečený tanečný crop-top MARILYN, ktorý je ďalšou novembrovou novinkou. Do eshopu sme pridali aj šifónové nohavice CELESTINA.

December

Magický koniec roka, keď sa už všetci tešíme na Vianoce. Celý december je podľa mňa vianočný. Preto sme vo vianočnom duchu s mojimi ladies v Košiciach natočili vianočné video, na ktorom tancujeme merengue (nájdete na mojom Facebooku Učiteľka tanca). December je samozrejme o darčekoch, ktorými chceme zaujať a potešiť našich blízkych. Praktický darček na Vianoce, ktorý bude tešiť celý ďalší rok môžu byť napr. poukážky na hodiny tanca. Práve pred Vianocami 2022 som odovzdala doteraz rekordný počet poukážok na hodiny tanca v ďalšom roku, z čoho mám obrovskú radosť.

Milí moji tanečníci a sledovatelia. Toto bol bulletin môjho roku 2022. Ja si myslím, že to bol prekrásny, živý, originálny a nezabudnuteľný rok. Ďakujem každému, kto bol jeho súčasťou. Teším sa na vás v roku 2023! 

Vaša učiteľka tanca, Michaela WITTNER ♥