Tanečné topánky Michaela WITTNER pre rok 2023

Každý rok sa snažíme s našim tímom priniesť do sveta tanečnej módy niečo nové. Myšlienok máme veľa, inšpirácie vidíme všade okolo nás. Tanečné topánky Michaela WITTNER, ktoré sme vytvorili pre rok 2023, sú odpoveďou na nezabudnuteľné momenty, jedinečné, ako je tiež každý tanečný krok;  láska, nadčasová krása, mystické príbehy alebo letný dážď. 

Tanečné topánky Michaela WITTNER pre rok 2023

Uchvátiť krásou, vyžarovať pôvab, avšak stále reprezentovať pohodlnosť a výnimočnosť. Taká je misia pre rok 2023 a myslím, že sa nám ju podarilo zhmotniť do podoby tanečných topánok dokonale. Vytvorili sme dva nové modely tanečných topánok a dva modely svadobných tanečných topánok pre nevesty.

Svadobné tanečné topánky MIRA

„ Aha, pozri sa na tie topánky!“ To počujem vždy, keď tancujem na workshope, či na hodine tanca. Obdiv chcem dopriať každej žene, ktorá siahne po tanečných topánkach Michaela WITTNER. Trblietavé brúsené kamienky, pri ktorých prevládajú práve tie menšie, ale jemne posiate väčšie pôsobia sofistikovaným dojmom. Predná časť topánky je jemne vykrojená, kombinovaná sieťkou, sieťku sme prvýkrát umiestnili tiež po bokoch päty. Celý model MIRA dýcha kúzlom. Pozrite si svadobné tanečné topánky MIRA v eshope.

Svadobné tanečné topánky THÁLIA

Veselosť, éterickosť, šibalstvo, ale tiež rozkvitnutá tvár šťastnej ženy.. múza pre model THÁLIA bola jasná. Tieto topánky pozdvihnú náladu každej tanečnici, budete sa v nich na počkanie cítiť štastná, čarovná, dokonalá. Tento model považujeme za jedinečný tiež preto, že sa nám podarilo spojiť uzatvorené bočné strany topánky a remienky. Urobte zo svojho svadobného tanca skutočne magický zážitok s modelom THÁLIA – dokonalý spoločník pre každý ladný tanečný krok, ktorý urobíte na svojej ceste do zábavnej večnosti. Pozrite si svadobné tanečné topánky THÁLIA v eshope.

Tanečné topánky REINA

Očarujúce a fascinujúce zároveň. Také sú tanečné topánky REINA, ktoré majú stelesňovať kvapky dažďa. Kamienky odrážajú svetlo tak, že sa chvíľkou javia ako dúha po letnom daždi. Naši návrhári sa vyhrali s umiestnením kamienkov, ktoré sú dokonale usporiadané do tvaru, pripomínajúceho padajúce kvapky na okno. Povedali sme si: "Žiadne remienky!" Celistvosť predného dielu aj päty má odrážať silu prírody po každom daždivom osviežení. Pozrite si tanečné topánky REINA v eshope.

Svadobné tanečné topánky HELENA

„Helena, och Helena, ako tvoja podstata uchvacuje srdcia všetkých, ktorí na Teba hľadia.“ Všetky nite a každý kamienok sú starostlivo umiestnené pre romantický vzhľad týchto tanečných topánok. Tak ako sa nedalo v minulosti zabudnúť na Helenu, dcéru najvyššieho olympského boha Dia, pretože bola najkrajšia zo smrteľných žien, tak sa nedá zabudnúť ani na tanečné topánky HELENA. Ak ich raz uvidíte, učarujú vám svojou nevídanou krásou. Model HELENA v našom eshope už čoskoro.

Tak, čo vravíte na naše tanečné topánky Michaela WITTNER pre rok 2023? Verím, že v nich nájdete to, o čo sme sa s našim tímom snažili.

Ďakujeme vopred za každú objednávku.