Svadobný tanec: Nech magická chvíľa zo svadby trvá večne

Vaša svadba je oslavou vášho vzťahu, vašej lásky a je to práve svadobný tanec, ktorý je najvzácnejším a najočakávanejším momentom vašej svadby. Prvý tanec novomanželov na svadobnom parkete v kruhu rodiny a najlepších priateľom sa má stať magická zážitkom, nezabudnuteľnou chvíľou pre vás, či vašich rodičov. Neberte tento moment na ľahkú váhu a pripravte sa naň čo najlepšie. V tomto články si povieme, prečo sú hodiny svadobného tanca také dôležité a ako môžu zlepšiť váš výnimočný deň. 

Na hodine svadobného tanca budujeme tiež sebadôverou

Vďaka nácviku svadobného tanca si vybudujetesebadôveru a hlavne mužom (no nezriedka aj ženám) pomôže takáto tanečná príprava cítiť sa pohodlne pri vstupe na tanečný parket. Publikum môže byť odstrašujúce, pokiaľ nemáte predošlé tanečné skúsenosti. Práve hodiny svadobného tanca vám pomôžu získať istú rutinu, pohyby, plynulé prechádzanie jednotlivými tanečnými krokmi. Výsledkom je zrelaxovaná myseľ, lepší pocit sám zo seba. Vďaka tréningu z vás bude vyžarovať sebadôvera, ktorá určite urobí dobrý dojem aj na vašich svadobných hostí.

Pripravte zážitok pre svojich svadobných hostí

Prvý tanec je pre manželov momentom, ktorý nastane a zostane vo vás celý život. Určite je krásne, ak práve svadobný tanec pôsobí na vašich svadobčanom úchvatne, premeníte túto chvíľu na skutočnú "podívanú", ktorá bude obdivovaná ešte veľa rokov aj po vašej svadbe. Na hodinách tanca sa môžete zdokonaliť, ak ste už pred tým tancovali, zosynchronizujete sa v páre, rozchodíte svoje svadobné tanečné topánky, osvojíte si nové zaujímavé tanečné prvky, zasadíte svoj milostný príbeh do tancovania.

Svadobný tanec pomáha spríjemniť prípravy na svadbu

Odbúrať stred počas plánovania svadby je na nezaplatenie. Pri tom množstve povinností, premýšľania o detailoch a rozhádzanom harmonograme môžu byť práve hodiny tanca chvíĺou, ktorá vám prinesie do svadobných príprav radosť a zábavu. Ukázalo sa, že tanec znižuje stres, uvoľnuje enforfíny a prináša relax do mysle nie len ženám ale aj mužom. Hodiny svadobného tanca sú pre páry aktivitou, ktorá vytvorí trvalé spomienky na svadobné prípravy.

Hodiny svadobného tanca môžu ešte viac posilniť váš vzťah

Tanec, to nie je len forma sebavyjadrenia, ale tiež podnecuje budúcich manželov k lepšej komunikácii, a to nie len verbálej ale tiež neverbálnej. Práve hodiny svadobného tanca môžu pomôcť k lepšej tímovej spolupráci muža a ženy a môžu posilniť spojenie v páre. Nácvik svadobného tanca pomáha tiež lepšej koordinácii a môže z dlhodobého hľadiska vytvoriť krásny pevný základ pre budúce manželské spolupracovanie.

Nechajte choreografiu na profesionála

Radím z pozície učiteľky tanca, keďže som trénovala už stovky párov. Dobre nacvičený svadobný tanec nemusí byť zložitý. Želaný efekt prinesie aj jednoduchá choreografia doplnená o rôzne pútavé tanečné kroky, ktoré vám vie prezradiť len skúsený tanečník.

Príďte na hodiny svadobného tanca. Krásne pripravený svadobný tanec vryje do sŕdc vás, ale tiež vašich hostí magickú spomienku. 

Teším sa na hodiny s vami! Vaša učiteľka tanca, Michaela WITTNER

1 komentár k “Svadobný tanec: Nech magická chvíľa zo svadby trvá večne”

  1. Svadobný tanec trénujeme v našich tanečných sálach v Košiciach, Prešove, Košiciach a Bardejove. Veľmi si vážim tiež páry, ktoré neváhajú pricestovať aj z iných kútov Slovenska, len aby si natrénovali krásnu svadobnú choreografiu. Svoj termín si rezervujte čím skôr napr. emailom info@ucitelkatanca.sk

Nie je možné pridávať komentáre.