Dokonalá pieseň pre svadobný tanec

Christina Perri - A Thousand years (pieseň z TWILIGHT sága) sa stáva obľúbenou klasikou ako pieseň na svadobný tanec. Tancuje sa na ňu výborne. Keďže je to pieseň vo valčíkovom rytme, vo svadobných sálach znie veľkolepo a luxusne. Obzvlášť ju odporúčam, ak je vaša svadba v kaštieli. Ak túžite tancovať na pieseň, ktorá je krásna nie len textom ale aj hudbou, svadobný tanec práve na "A Thousand years" je veľmi dobrá voľba.

Svadobná pieseň na inštrumentálnu hudbu

Svadobné páry si túto pieseň na prvý tanec často vyberajú aj v podobe inštrumentálnej verzie. V minulých rokoch, keď mala TWILIGHT sága svoj boom, vyberal si ju pre prvý tanec takmer každý pár. Inštrumentálna verzia má podľa mňa vždy úplne iný nádych. Pôsobí sviežo, na prvé počutie si ľudia síce povedia "tú melódiu poznám", ale nepôsobí to opočúvane, stereotypne. Veľmi často radím svadobným párom a pomáham nezriedka tiež s výberom piesne na svadobný tanec.

PLAYLIST jej najkrajších COVER INSTRUMENTAL verzií, na ktoré sme doteraz trénovali
Stále platí moja rada a teda neváhajte a venujte čas hodinám svadobného tanca! Svadobný tanec je zážitok nie len pre vás ale tiež pre vašich hostí. Ak si ho vopred pekne pripravíte, stane sa peknou spomienkou, o ktorej možno budete rozprávať aj deťom. Nenechávajte svoj prvý tanec na náhodu, pretože čo na hodinách tanca nenacvičíte, to na svadobnom parkete nevymyslíte.

Pre rezerváciu hodín svadobného tanca ma prosím kontaktujte.