Adresované mužom, ktorí nemajú radi tanec a blíži sa im svadba!

Ahojte milí budúci manželia! Všetci dobre vieme, že internet je plný článkov pre Vaše polovičky, čo si majú obliecť, čo si majú obuť, ako sa majú namaľovať a učesať aby Vás v deň Vašej svadby ohúrili a Vy ste stratili od úžasu reč! Ale kde sú články pre Vás? Kto sa zamyslí a napíše niečo, s čím jedinečným by ste mohli prísť Vy?

Tento článok preto píšem práve pre Vás, milí budúci manželia!

Skúsme teraz zabudnúť na obleky, topánky, strih vlasov či parfum. Reč bude o niečom, na čo Vaša polovička bude spomínať isto do konca života. Čím ju prekvapíte, okúzlite a ona bude Vami úplne unesená! Tým tajomstvom je svadobný tanec, ktorý si kvôli nej nacvičíte a potom pred zrakmi všetkých jej nie len že navlečiete prsteň na ruku, ale ju aj riadne a nezabudnuteľne povykrúcate na parkete pred zrakmi všetkých kamošov, ktorým sú tieto Vaše schopnosti zatiaľ neznáme.

Možno sa pýtate: „Načo je svadobný tanec dobrý??“ Možno máte ku tomu postoj, ktorý vystihuje veta: „Veď prídem, trošku sa tam pokrútime a bude po všetkom!“ Ja Vám niečo poviem ku obom tvrdeniam.

Skúste si spomenúť, keď ste so svojou nastávajúcou tancovali úplne prvýkrát. Možno to bolo na chate, možno na firemnom večierku, možno na diskotéke. Každopádne ste si vtedy nechceli urobiť hanbu pred tou krásnou ženou, ku ktorej ste sa ani možno sami neviete ako dopracovali. A teraz sa vráťte do súčasnosti. Blíži sa Vaša svadba, a Vy okolo pása chytíte tú istú ženu, ale oveľa oveľa krajšiu ako ste ju kedy videli. Navyše sa na Vás nebude pozerať len pár kamošov ale aj Vaša rodina, jej kamošky a jej rodina a možno i susedia.. Jednoducho povedané, ak ste sa pred tým potili trémou, aby ste si neurobili hanbu, ako to asi budete prežívať v deň svadby?

Svadobný tanec, to je spomienka, to je noblesa, to je chvíľa len pre Vás dvoch pred zrakmi všetkých, to je čas, ktorý si máte rozhodne užiť. A práve preto som tu Ja 🙂 Neváhajte ma kontaktovať a spolu urobíme Váš deň ešte nezabudnuteľnejším! PRE OBOCH!