Tanečné čižmy MICHELLE

119,90 

Tanečné čižmy so sietkou. Zapínanie na šnurovanie a tiež zips na zadnej strane topánky. Topánky majú na titulnej fotke 10cm podpätok. Odporúčam voliť podpätok 7,5cm alebo 9cm s miernym rozšírením.

NOVÝ MODEL PRE ROK 2022

Tanečné čižmy vyrábame na zákazku

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Počuli ste už o čižmách na tanecovanie? Tanečné čižmy sú absolútnou novinkou vo svete tanečnej módy. Ide o nadčasovú kombináciu tanečných topánok a vysšej členkovej obuvi. Tento typ tanečných topánok nosia profesionálne tanečnice na vystúpenia ale tiež tanečné workshopy s hrdosťou. Tanečné čižmy sa vyznačujú veľkým pohodlím a zároveň na vašich nohás spôsobia neskutočný WOW EFECT. Tanečné čižmy sú vyrobené v kombinácii so sieťkou, ktorá je perfektne vzdušná. Verte mi, v týchto tanečných topánkach zažijete na tanečnom parkete pocit svetovej hviezdy a na Vašich nohách si ich teda rozhodne každž všimne.

Vyrábané v dvoch farebných prevedeniach.

Strieborný model (na titulnom obrázku) tanečných čižiem MICHELLE  môžete kombinovať s legínami rôznych pestrých farieb. Veľmi pekne tento model tanečných čižiem vyzerá v kombinácii napr. so širokými šifónovými nohavicami CELESTINA  špeciálne navrhnutými na tanec. Strieborná farba pristane ku každej farbe nohavíc, či sikní. TIP: odporúčam skôr midi dĺžku širokých nohavíc (po lýtka), aby čižmy krajšie vynikli.

Čierny model sa hodí kombinovať s čiernymi tvarujúcimi legínami MAGGIE, ktoré môžete nájsť aj v mojej ponuke.

Tanečné čižmy na viazanie so zipsom na zadnej strane topánky. Čižmy na tanec sú sandálkového typu so sieťkou a s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo. Čižmy si viete jednoducho prispôsobiť cez viazanie presne na šírku vašich nôh. Tento model odporúčam pre užší a normálny typ chodidiel bez haluxov. Sieťka na tanečných čižmách neškriabe.

Vrchný materiál: lesklá koženka v kombinácii so sieťovinou.

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pri mojej práci používam kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky , oblečenie aj spodné prádlo vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku pri tanečných čižmách odporúčam 7,5 cm resp. 9cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

,

Veľkosť

, , , , , ,