Hodiny tanca pred svadbou: Prečo ich absolvovať?

Svadba, to je nezabudnuteľná spomienka na celý život. Novomanželia premýšľajú nad každým detailom, aby boli spokojní vo svoj veľký deň, ale hlavne, aby si nespravili hanbu pred svojimi najbližšími. Nepochybnou súčasťou slovenských svadieb je tanec. V tomto článku Vám zhrniem, prečo je dobré absolvovať hodiny tanca pred svadbou a čo všetko od týchto hodín môžete očakávať. 

Prvý svadobný tanec, na ktorý budete s radosťou spomínať

Svadobný deň zbehne skutočne nesmierne rýchlo. Silný moment, ako prvý pohľad na nevestu/ženícha, ale tiež svadobný tanec, budú spomienkami, ktoré vo vás určite ostanú navždy a budete o nich hovoriť aj vnúčatám.

Zvýšte si tanečné sebavedomie

Je ešte len predstava tancovať na vlastnej svadbe stresujúca? Hodiny tanca vedené profesionálom sú v tomto super. Len profesionálna učiteľka tanca vás vie pochopiť ale zároveň poradiť a popracovať na zvládaní tanečného stresu.

Posilnite svoje puto s partnerom

Príprava na svadobný tanec si samozrejme vyžaduje aj domáci tréning. Ide však o zábavnú a intímnu aktivitu s vašim partnerom zároveň. Tanec vás určite vytrhne z večerného stereotypu "maily - Netflix - spánok".

Venujte vašim hosťom dojímavý zážitok

Áno! Je pravda, že vaši svadobní hostia vám zatlieskajú, aj keď budete len prestupovať z nohy na nohu. Fakt, že absolvujete hodiny tanca pred svadbou a skutočne si nacvičíte niečo výnimočné, je však nadovšetko. Tento zážitok si budete ceniť nie len vy, ale určite aj vaši rodičia a svadobní hostia, ktorí možno práve kvôli tomu tiež neskôr zahodia zábrany a prídu na hodiny tanca.

Užite si tanec na svadbe naplno

Hodiny tanca pred svadbou, či už trénujete aj svadobnú choreografiu, alebo sa venujete len tanečným základom, budú novým vetrom, vďaka ktorému sa so svojmi najbližšími skvele zabavíte. Skutočná zábava na úrovni začína vždy na tanečnom parkete.

Často párom hovorím, že hodiny tanca pred svadbou nie sú len o učení sa tancovať. Sú o veľmi príjemne strávenom čase počas svadobného zhonu a stále mi dajú zapravdu.

TIP: milé dámy, užite si tanec na svadbe v pohodlných tanečných topánkach Michaela WITTNER