10 dôvodov, prečo sú súkromné hodiny tanca vhodné aj pre Teba

Chceš tancovať, ale na skupinové kurzy nemáš čas ani chuť? Alebo máš pocit, že si sa tanečne zasekol a potrebuješ chytiť druhý dych? Na hodiny tanca vedené individuálnou formou prichádzajú tanečníci z rôznych dôvodov. Každý si myslí, že jeho dôvod je ojedinelý ale nemusí to tak vôbec byť. Preto som zhrnula 10 dôvodov, prečo je práve súkromná hodina tanca skvelá; možno je to to pravé aj pre Teba. Nájdeš sa v niektorom z bodov nižšie?

#1 Veľa pracovne vyťažených ľudí jednoducho nemôže pravidelne navštevovať hodiny tanca. Aj tak však túžia vedieť tancovať a prísť na tanečný parket pripravení. Súkromné hodiny si plánuješ podľa toho, ako to časovo vyhovuje Tebe.

#2 Veľa ľudí má straz z davov. Boja sa, že prídu na skupinový kurz a budú tam najhorší. Na súkromnej hodine tanca máme bezpečnú zónu. Si na nej len ty a Tvoja tanečná učiteľka.

#3 Veľa tanečných začiatočníkov nestíha všetko pochopiť naraz, nestíhajú na kurze za ostatnými. Hlavne, ak je na hodine veľa ľudí, niektoré kroky možno poriadne nezachytia, alebo si potrebujú vyskúšať jeden prvom viackrát. Na súkromnej hodine tanca si môžeš skúšať jeden prvok donekonečna.

#4 Veľa (najmä) začínajúcich tanečníkov má nepríjemný pocit opýtať sa na niečo z tanca na skupinovej lekcii. Práve tieto nezodpovedané otázky často brzdia tanečný progres. Na súkromnej hodine sa môžeš pýtať na korky a na tanec a dostaneš odpovede.

#5 Niektorí pokročilejší tanečníci chcú rýchlejšie napredovať, naučiť sa naraz viac. Na súkromnej hodine tanca udávaš tempo výučby Ty.

#6 Veľa párov chce spoločnú aktivitu, pri ktorej sa spolu s partnerom stretnú, zasmejú, stráva spolu čas aktívne. Nepotrebujú na to možno hneď veľa ľudí okolo. Stačí im príjemná chvíľa v tanečnej sále pod vedením učiteľku tanca.

#7 Chystáš sa na spoločenskú udalosť, ako je svadba, ples, firemný večierok a pod.? Potrebuješ sa na špecifické tanečné kolá pripraviť. Súkromné hodiny tanca sú ideálna voľba, ako získať tanečné sebavedomie a ísť na parket bez stresov.

#8 Veľa netanečníkov volí súkromné hodiny pred tým, ako nastúpia na skupinový kurz. Je to určite výborný spôsob ako sa zoznámiť s tancom, ako nabrať sebavedomie a zistiť, či je ten ktorý štýl skutočne to pravé.

#9 Veľa ľudí v minulosti navštevovalo síce kurzy tanca, športovali, avšak popri rodine, práci a povinnostiach museli ísť fyzické aktivity bokom. Súkromné hodiny sú ideálne, ak sa potrebuješ po dlhom čase jednoducho rozhýbať, roztancovať.

#10 Možno hľadáš špecifický tanečný štýl, ktorý sa jednoducho práve skupinovo nevyučuje. Na súkromných hodinách sa môžeš naučiť alebo sa zdokonaliť v rôznych tanečných štýloch, ktoré sa páčia práve Tebe.

Našiel si sa v niektorom z bodov uvedených vyššie? Alebo máš pre súkromné hodiny tanca iný dôvod? Stretávam na hodinách mnoho ľudí, každý príde na hodiny vedenú individuálne z iného dôvodu. TOTO je 10 najčastejšie sa opakujúcich. Každému však určite súkromná hodina tanca prospeje a odchádza z nej spokojný so splneným zadaním.

Prihlás sa na svoju súkromnú hodinu ešte dnes.

Teším sa na Teba!