Pánske tanečné topánky SALZBURG

94,90 

Čierne pánske tanečné topánky na krátke šnúrovanie, podpätok 2cm.

NOVÝ MODEL PRE ROK 2022

Pánske tanečné topánky vyrábame na zákazku.

Popis

Čierne pánske tanečné topánky, ktoré sme vyhotovili v typickej strohej rakúskej elegancii. Vrchnú časť päty sme spevnili, takže sa Vám bude chodidlo príjemne ohýbať ale nevyšúcha sa táto časť tak rýchlo. Pre tento model pánskych topánok sme zvolili matnú čiernu farbu, aby ste vedeli topánky dopasovať ku matným spoločenským nohaviciam. Ideálne sú tieto tanečné topánky na kurzy tanca. Strih a prevedenie je veľmi elegantné. Páni si ich vedia vziať aj na párty ku outfitu, ktorý pozostáva z riflí. Topánky sú veľmi pohodlné, prsty netlačia. Tieto tanečné topánky odporúčame pre rôzne spoločenské udalosti, kde sa chcete cítiť pri tanci komfortne.

Model Salzburg vyrábame v jednom farebnom prevedení.

Čierny model u týchto pánskych topánok na tanec odporúčame pre rôzne spoločenské udalosti ako je svadba, ples, večierok. Vhodné sú ako pánske tanečné topánky na hodiny tanca.

Tanečné topánky majú oblú špicu, ktorá svojim tvarom prsty nedeformuje, nesťahuje. Jednoducho si ich zaviažete, aby sedeli presne na Vaše chodidlo. Tento strih pánskych tanečných topánok odporúčame pre normálny typ chodidla. Topánka má menší podpätok,ktorý je pre pánsku tanečnú obuv úplne prirodzený. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: koža

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: čierna brúsená koža

Vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých tanečníkov. Odporúčame tiež pre ženíchov ako pánske topánky na svadbu.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pánske tanečné topánky som zaradila do svojej ponuky hlavne kvôli častému dopytovaniu pánov na tento špecifický typ obuvi.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv má typickú špeciálnu výstelku a hlavne podrážku z brúsenej kože. Tieto tanečné topánky viete nosiť iba v interiéri. Topánky sa prispôsobia chodidlu, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť s tenkými pánskymi ponožkami, aj bez nich. V prípade potreby viete svoje tanečné topánky pretrieť vlhčenou utierkou.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
24 cm38
24.5 cm39
25 cm40
25.5 cm41
26 cm42
26.5 cm43
27 cm44
27.5 cm45

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , , , ,