Pánske tanečné topánky MADRID

119,90 

Pohodlné pánske tanečné topánky s jemnou dávkou extravagancie, podpätok 1 cm.

Pánske tanečné topánky vyrábame na zákazku.

Popis

Ste moderný tanečník a radi by ste sa stali parketovým levom? Elegantné pánske tanečné topánky MADRID sme navrhli pre vás. Jemné lakované detaily podčiarkujú líniu topánok. Ak čakáte na každé tanečné kolo, aby ste mohli zažiariť, okúzliť, vyraziť dych, tanečné topánky MADRID sú pre vás. Pri tomto strihu sme pustili v ateliéri fantáziu. Chceli sme navrhnúť niečo výnimočné.

Tento model vyrábame v troch farebných prevedeniach.

Čierny model  pánskych topánok na tanec MADRID odporúčame ako tanečnú obuv pre mužov na svadbu, ples, či latino párty. Odporúčame nosiť ku čiernym, šedým a tmavohnedým nohaviciam a oblekom. Vhodné sú ako pánske tanečné topánky na hodiny tanca.

Model s červenou kombinácio rozohní vaše nohy aj každú ženu, ktorá s Vami bude tancovať. Odporúčame napr. ku outfitu s výraznou červenou košeľou, alebo naopak ku červeným nohaviciam.

Model z bielou kombináciou vás premení na štýlového muža, ktorý sa nebojí experimentovať, avšak stále má rád čisté línie a mierne konzervatívny štýl obliekania.

Tieto elegantné pánske tanečné topánky majú mierne jemne tvarovanú špicu, ktorá ale prsty nedeformuje. Topánky si jednoducho zaviažete, aby sedeli presne na Vaše chodidlo. Strih pánskych tanečných topánok odporúčame pre normálny typ chodidla. Topánka má prirodzený podpätok vo výške 1 cm. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: koženka a lakovaný kožený materiál

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: čierna brúsená koža

Vhodné topánky pre začiatočníkov, aj pokročilých tanečníkov. Odporúčame tiež pre ženíchov ako pánske topánky na svadbu.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pánske tanečné topánky som zaradila do svojej ponuky hlavne kvôli častému dopytovaniu pánov na tento špecifický typ obuvi.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv má typickú špeciálnu výstelku a hlavne podrážku z brúsenej kože. Tanečné topánky viete nosiť iba v interiéri. Topánky sa prispôsobia chodidlu, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť s tenkými pánskymi ponožkami, aj bez nich. V prípade potreby viete svoje tanečné topánky pretrieť vlhčenou utierkou.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
24 cm38
24.5 cm39
25 cm40
25.5 cm41
26 cm42
26.5 cm43
27 cm44
27.5 cm45

Ďalšie informácie

Farba

, ,

Veľkosť

, , , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…