Elegantné pánske tanečné topánky LONDON

105,00 

Veľmi elegantné a pohodlné pánske tanečné topánky na šnúrovanie, podpätok 2cm.

NOVÝ MODEL PRE ROK 2022

Pánske tanečné topánky vyrábame na zákazku.

Popis

Pánske tanečné topánky LONDON sme navrhli pre elegantných pánov. Sú vhodné pre tanečníkov, ktorí sa neboja vyniknúť, avšak majú radi eleganciu, ktorá vždy ladí. Zvršok je kombináciou matnej koženky a pekného trošku estravagantnejšieho detailu imitácie kože hada. Chodidlo vyzerá v topánkach veľmi pekne. Čierna farba pánskych tanečných topánok je ľahko kombinovateľná k rôznym typom oblečenia. Tieto topánky vyrábame v rôznych variáciách, aby ste si ich vedeli zladiť ku svojmu outfitu, milí páni. Tento model pánskych elegantných tanečných topánok určite odporúčame v kombinácii s jednoduchšími outfitmy. Tanečné topánky LONDON odporúčame pre pánov na latino párty, a tiež na inú tanečnú spoločenskú udalosť. Topánky sú veľmi pohodlné, noha sa vnich vie komfortne ohýbať.

Vyrábané v rôznych farebných prevedeniach

Čierny model  pánskych topánok na tanec LONDON odporúčame pre rôzne spoločenské udalosti. Odporúčame ich nosiť ku čiernym, šedým a tmavohnedým nohaviciam a oblekom. Pekne tento model vyzerá pri rifliach v modrých odtieňoch. Tieto tanečné topánky si viete vziať ako pánske topánky na svadbu, ples, večierok, či stužkovú slávnosť. Vhodné sú ako pánske tanečné topánky na hodiny tanca.

Hnedý model pánskych tanečných topánok LONDON je ideálnou voľbou ku bielym, svetlo šedým a tmavo šedým, tmavomodrým a navy blue modrým nohaviciam a pánskym oblekom.

Červený model týchto topánok bezpochyby prežiari Váš outfit. Vhodný je ku šedým, modrým či čiernym nohaviciam a oblekom.

Extravagantný čierno biely model sme s lásky k tancu a pánskej tanečnej móde navrhli pre tanečníkov, ktorí sa neboja vyčnievať z davu.

Tanečné topánky majú mierne jemne tvarovanú špicu, ktorá ale prsty nedeformuje. Topánky si jednoducho zaviažete, aby sedeli presne na Vaše chodidlo. Tento strih pánskych tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla. Topánka má prirodzený podpätok vo výške 2 cm, čo je pre elegatnú pánsku tanečnú obuv úplne prirodzené a normálne. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie na svadbe, plese alebo kurze tanca.

Vrchný materiál: koženka

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: čierna brúsená koža

Vhodné pre začiatočníkov, aj pokročilých tanečníkov. Odporúčame tiež pre ženíchov ako pánske topánky na svadbu.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Pánske tanečné topánky som zaradila do svojej ponuky hlavne kvôli častému dopytovaniu pánov na tento špecifický typ obuvi.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť s tenkými pánskymi ponožkami, aj bez nich. V prípade potreby viete svoje tanečné topánky v prednej časti topánky pretrieť vlhčenou utierkou.

Dĺžka chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
24 cm38
24.5 cm39
25 cm40
25.5 cm41
26 cm42
26.5 cm43
27 cm44
27.5 cm45

Ďalšie informácie

Farba

, , ,

Veľkosť

, , , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…