Svadobné tanečné topánky ELLORA

79,90 

Tanečné topánky s elegantným previazaním remienkov, so skríženým zapínaním.

Model ELLORA vyrábame iba na zákazku. 

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Svadobné tanečné topánky ELLORA vás očaria svojou nežnou krásou. Previazané saténové remienky sú pekným detailom, čo dodáva topánkam pôvab. Jednoduchosť a elegancia vhodná pre všetky nevesty, ktoré sa chcú cítiť na tanečnom parkete príjemne celú svadbu. Tieto svadobné tanečné topánky nesú názov ELLORA (význam: obláčik), pretože sa v nich budete skutočne cítiť ako v papučkách. Vnútorná bavlnená stielka je na dotyk veľmi príjemná, farebne perfektne doladená.

Vyrábané v jednom farebnom prevedení. 

Tanečné topánky pristanú k jednoduchším svadobným alebo spoločenským šatám napr. vo farbe ivory (slonovinová kosť). Svadobné topánky na tanec ELLORA veľmi pekne vyzerajú aj v kombinácii s ostatnými výraznými farbami spoločenských šiat. Veľmi pekne vyznejú v kombinácii s navy blue (námornícka modrá) alebo emerald green (smaragdovo zelená). Odporúčame kombinovať so šatami, ktoré majú matné odtiene farieb.

Svadobné tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Perfektne držia chodidlo vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok je nastaviteľný a je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie. Tento model tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla bez haluxov.

Vrchný materiál: matný satén

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Vhodné pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Vhodné tiež pre nevesty na svadobný tanec.

V tomto videu si môžete pozrieť, k akému typy svadobných šiat sa tieto tanečné topánky hodia a ako krásne vyzerajú na nohách.

Tanečné topánky sú vyrábané na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu. Ak chcete podpätky na svojich tanečných topánkach ochrániť pred poškodením, odporúčam zakúpiť aj transparentné chrániče na podpätky.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Veľkosť chodidla v cmVeľkosti u tohto výrobcu
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Možno by sa Vám páčilo…