Svadobné tanečné topánky ELLORA

89,90 

Prekrásne tanečné topánky s elegantným previazaním remienkov, so skríženým zapínaním.

Model ELLORA vyrábame na zákazku.

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní: 

  • veľkosť 35
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Svadobné tanečné topánky ELLORA vás očaria svojou nežnou krásou. Previazané saténové remienky sú pekným detailom, čo dodáva topánkam pôvab. Jednoduchosť a elegancia, ktorú odporúčame pre všetky nevesty. Chcete sa vo svoj veľký deň cítiť na tanečnom parkete príjemne celú svadbu? Tieto svadobné tanečné topánky nesú názov ELLORA (význam: obláčik), pretože sa v nich budete skutočne pohybovať ako v papučkách. Vnútorná bavlnená stielka je na dotyk veľmi príjemná, farebne perfektne doladená.

Vyrábané v jednom farebnom prevedení. 

Tanečné topánky pristanú k jednoduchším padavým svadobným alebo spoločenským šatám napr. vo farbe ivory (slonovinová kosť). Svadobné topánky na tanec ELLORA veľmi pekne vyzerajú aj v kombinácii s ostatnými výraznými farbami spoločenských šiat. Veľmi pekne vyznejú v kombinácii s navy blue (námornícka modrá) alebo emerald green (smaragdovo zelená). Odporúčame kombinovať so šatami, ktoré majú matné odtiene farieb.

Svadobné tanečné topánky sandálkového typy s otvorenou špičkou. Vaše chodidlo perfektne podržia vďaka dômyselnému skríženému zapínaniu cez nárt. Remienok si viete jednoducho nastaviť  presne na vašu nohu. Je uchytený na slučke zo spodnej strany topánky. Tieto tanečné topánky vám zaistia bezpečné tancovanie.  Model ELLORA odporúčame pre užší a normálny typ chodidla bez haluxov.

TIP: Pred objednaním si prečítajte podrobnosti o špecifickej farbe tohto modelu v našom sprievodcovi farieb.

Vrchný materiál: matný satén

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Odporúčame pre začiatočníčky, pokročilé aj profesionálne tanečníčky. Určite odporúčame ako tanečné topánky pre nevesty na svadobný tanec.

V tomto videu si môžete pozrieť, k akému typy svadobných šiat sa tieto tanečné topánky hodia a ako krásne vyzerajú na nohách.

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby vám poskytneme na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky, ktoré odporúčam pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu. Ak chcete podpätky na svojich tanečných topánkach ochrániť pred poškodením, odporúčam zakúpiť aj transparentné chrániče na podpätky.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorú odporúčame nosiť iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Farba

Veľkosť

, , , , , ,

Možno by sa Vám páčilo…