Svadobný rozpočet pre nevesty

Blíži sa vám svadba a chcete mať predstavu, koľko bude stáť? Vytvorila som svadobný rozpočet pre vás, nevesty, ktorý je akousi kalkulačkou a zároveň zoznamom položiek, na aké by ste pri plánovaní svadby nemali zabudnúť. Je jednoduchý, prehľadný, podrobný a hlavne veľmi presný. Hravo budete môcť zistiť, koľko bude stáť svadba vašich snov.

Akú svadbu chcete mať?

Chcete, aby bola Vaša svadba malá, len kruhu najbližšej rodiny a priateľov? Alebo by ste rady mali stredne veľkú slovenskú svadbu so všetkými zaužívanými tradíciami, vrátane čepčenia, odpytovania, či dozvukov? Možno ste moderná nevesta, ktorá poctivo sleduje všetky zahraničné svadobné trendy. Teda chcete mať svadbu obrovskú, megalomanskú, akoby vystrihnutú zo svadobnej reality show? Zistite koľko bude váš veľký deň stáť.

Tento svadobný rozpočet je tu pre vás, nevesty. Pomôže vám zorientovať sa vo financiách. Zistíte, či máte reálnu predstavu o východiskovej cene vašej svadby. Svadba si vyžaduje istú investíciu nie len času a nervov, ale aj peňazí. Tento svadobný rozpočet pre nevesty zahŕňa všetky potrebné položky, s ktorými sa počas plánovania svadby určite stretnete. Môže byť pre vás tiež vodítkom, aby ste na nič nezabudli a mali pod palcom aj ten najmenší detail. Obsahuje položky, ktoré sú roztriedené do skupín. S týmto svadobným rozpočtom budete mať prehľad o každom eure spojenom s jedlom, pitím, šatami, topánkami, kozmetikou, ale napr. aj s darčekmi pre vašich hostí alebo prípadnej doprave.

Prednastavené sú hodnoty, ktoré predstavujú štandardné ceny a výsledkom je cena bežnej svadby, ak nechcete aby vám niečo chýbalo, ale zas nepotrpíte si na luxus. Každej položke tiež môžete dať hodnotu, akú považujete za vhodnú, a teda si rozpočet nastaviť presne podľa vašich predstáv a finančných možností. Tento svadobný rozpočet môže slúžiť aj ako kontrola po svadbe. Bude pre vás akýmsi spätkým zhodnotením, keď budete chcieť zistiť, koľko peňazí ste v skutočnosti za svoj veľký deň utratili. Samozrejme, je tu aj pre ženy, ktorým sa svadba ešte neblíži, ale chcú vedieť, koľko si ešte musia na ňu našetriť..

Verím, že pre vás bude tento plánovaš svadobných nákladov užitočný. Ak si myslíte, že by som mala ešte nejakú položku doplniť, budem rada, ak mi napíšete.