TOP 5 piesní pre rodičovský tanec

Rodičovský tanec na svadbe je ďalším dôležitým momentom, ktorému by sa mala venovať pozornosť pri plánovaní detailov na Vašej svadbe. Áno, áno, crazy rodičovských tancov, kde majú rodičia (obvykle otcovia) nacvičenú šialenú cca 5 minútovú choreografiu so svojimi deťmi (obvykle s dcérami), je plný internet. Nech to znie, alebo vyzerá akokoľvek super, ja radím ostať v prípade rodičovského tanca, pokiaľ sa beriete na SR, pri overenej ľudovej 100% slovenskej klasike.

Nech ste akokoľvek moderná rodina, myslím si, že Vaši rodičia si chcú zatancovať na pieseň, ktorej textu budú rozumieť všetky vekové generácie. Náš folklór má veľa pekných piesní, ktoré sa ideálne hodia práve na túto chvíľu. Pýtate sa, ktoré to sú? V tomto článku nájdete top 5 piesní, z ktorých si môžete vybrať pieseň pre rodičovský tanec. Áno, ide o piesne, ktoré pravdepodobne zazneli na viacerých slovenských svadbách, avšak stále majú niečo do seba.

 

Ak sa predsa len chcete priblížiť americkému štýlu rodičovského tanca, a ani jedna z uvedených piesní Vás neoslovila, neváhajte ma kontaktovať a rada Vám a Vašim rodičom pomôžem nacvičiť tanec podľa Vašich predstáv - aj na crazy nôtu 🙂 Veď napokon, proti gustu žiaden dišputát! 😉

1 komentár k “TOP 5 piesní pre rodičovský tanec”

  1. Poprosím názov tretej pesničky, ako sa vola presne. Je tam napísané že hudobná skupina, ale aká? Ďakujem

Nie je možné pridávať komentáre.