-8%

Svadobné tanečné topánky HELENA

114,90 

Prekrásne tanečné topánky s jemnými sieťkovými detailami a skríženým zapínaním cez nárt, podpätok 7,5cm.

DARČEK: Chrániče na podpätky

Nový model 2023

Dostupné skladom s dodaním do 3 dní:

  • veľkosť 38
Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.
Katalógové číslo: STTH23 Kategórie: ,

Popis

Vo svete, ktorý je ozdobený kúzlom lásky sme navrhli dizajn pre svadobné strieborné tanečné topánky HELENA. S každým jemným krokom šepkajú príbehy o elegancii a oddanosti, kráčajúc po posvätnej ceste sľubov a snov. Tanečné topánky vyrábame z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý je posiaty kamienkami, v kombinácii s jemným detailom sieťoviny evokuje čistotu a reprezentuje nadčasovú krásu ich majiteľky.

Tanečné topánky HELENA pre vás radi vyrobíme v rôznej farbe s rôznou výškou podpätku

Strieborný model (na obrázku) sme navrhli pre biele svadobné šaty. Odporúčame voliť strieborný model ak aj v bežnom živote obľubujete skôr striebro ako zlato. Striebornú farbu odporúčame tiež ku spoločenským šatám v chladných farbách.

Pre tanečné topánky HELENA v inej farbe nás prosím kontaktujte emailom info@ucitelkatanca.sk.

Keď nevesta vkĺzne nohami do Heleninho nežného objatia, zaplaví ju pocit stability a krásy. Pri každom kroku ju topánky držia v pohodlí a dodávajú jej pôvab a sebadôveru. Tanečné topánky HELENA sa stanú tichým dôverníkom ich majiteľky, tanečnice, ktorá sa s očakávaním vrhá do tanca.

Staňte sa vďaka týmto topánkam éterickou tanečnicou s neochvejným pôvabom

Strieborné tanečné topánky HELENA na svadbu so skríženým zapínaním cez nárt zaistia vždy dokonalú spomienku na každý tanec. Vďaka nim bude výnimočný deň nezabudnuteľný. Tento model tanečných topánok je vhodný pre normálny typ chodidla.

Vrchný materiál: satén s lepenými kamienkami

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , , , ,

Farba