Svadobné tanečné topánky HELENA

124,90 

Prekrásne svadobné tanečné topánky zdobené jemnými maličkými kamienkami a jemnými sieťkovými detailami, skrížené zapínanie cez nárt, podpätok 7,5cm.

DARČEK: Chrániče na podpätky

Tanečné topánky HELENA vyrábame na zákazku.

Možnosť vyskúšania topánok pri osobnom odbere v Košiciach, Prešove a Bardejove.

Popis

Vo svete, ktorý je ozdobený kúzlom lásky sme navrhli dizajn pre svadobné strieborné tanečné topánky HELENA. S každým jemným krokom šepkajú príbehy o elegancii a oddanosti, kráčajúc po posvätnej ceste sľubov a snov. Tanečné topánky vyrábame z najkvalitnejšieho materiálu, ktorý je posiaty maličkými kamienkami, v kombinácii s jemným detailom sieťoviny evokuje čistotu a reprezentuje nadčasovú krásu ich majiteľky.

Tanečné topánky HELENA pre vás radi vyrobíme v rôznej farbe s rôznou výškou podpätku

Strieborný model (na obrázku) sme navrhli pre biele svadobné šaty. Odporúčame voliť strieborný model ak aj v bežnom živote obľubujete skôr striebro ako zlato. Pôsobia na svetle jemným bielo strieborným dojmom. Striebornú farbu odporúčame tiež ku spoločenským šatám v chladných farbách.

Pre tanečné topánky HELENA v inej farbe alebo s inou výškou podpätku nás prosím kontaktujte emailom info@ucitelkatanca.sk.

Keď nevesta vkĺzne nohami do týchto tanečných topánok, zaplaví ju pocit stability a krásy. Pri každom kroku ju topánky držia v pohodlí a dodávajú jej pôvab a sebadôveru. Tanečné topánky HELENA sa stanú tichým dôverníkom ich majiteľky, tanečnice, ktorá sa s očakávaním vrhá do tanca. Svadobné tanečné topánky HELENA sú vhodné na tanec na svadbe, ale tiež ako tanečné topánky na ples, a iné tanečné spoločenské udalosti.

Staňte sa vďaka týmto topánkam éterickou tanečnicou s neochvejným pôvabom

Strieborné tanečné topánky HELENA na svadbu so skríženým zapínaním cez nárt zaistia vždy dokonalú spomienku na každý tanec. Skrížený remienok si viete utiahnuť presne na vaše chodidlo, je uchytený cez slučku zo spodnej strany topánky. Vďaka týmto tanečným topánkam bude výnimočný deň nezabudnuteľný. Tento model tanečných topánok je vhodný pre normálny a užší typ chodidla.

Vrchný materiál: satén s lepenými kamienkami

Výstelka: bavlnený materiál

Podrážka: brúsená koža

Tanečné topánky vyrábame na zákazku. Informácie o dobe výroby na vyžiadanie. O dostupnosti konkrétnej veľkosti skladom (s dodaním do 3 dní) sa prosím informujte na 0918 054 172, alebo info@ucitelkatanca.sk

Tancu a tanečnej choreografii sa venujem viac ako 18 rokov a za ten čas som nielen ja, ale aj moji žiaci, vystriedali stovky tanečných topánok. Moja práca si vyžaduje kvalitné, extra pohodlné a reprezentatívne tanečné topánky. V mojom eshope nájdete overené tanečné topánky vhodné pre začínajúce aj pokročilé tanečníčky.

V kvalitných topánkach pretancujete hodiny bez akejkoľvek bolesti chodidiel. Výšku podpätku odporúčam 7,5 cm. Ide o primeranú výšku podpätku, pričom podpätok je na konci mierne rozšírený, čo pri tanci zabezpečí výbornú stabilitu.

UPOZORNENIE: Tanečná obuv sa vyznačuje špecifickou výstelkou a hlavne podrážkou z brúsenej kože, ktorá je vhodná iba do interiéru. Topánky sa takmer okamžite prispôsobia chodidlu ich majiteľky, preto ich neodporúčam používať inými osobami. Tanečné topánky viete nosiť so silonkami, aj bez nich. Hrubšie ponožky, než silonkového typu, môžu vaše tanečné topánky tiež roztiahnuť. Zabráňte kontaktu s vodou.

Dĺžka chodidla (do)Veľkosť, akú máte zvoliť
22,5 cm35
22,8 cm35,5
23cm36
23,3 cm36,5
23,5 cm37
24 cm38
24,3 cm38,5
24,5 cm39
25 cm40
25,3 cm40,5
25,5 cm41

Ďalšie informácie

Veľkosť

, , , , , , , , , , ,

Farba