Tanečné topánky na svadbu. Pohodlie až do rána.

Svadba je deň, na ktorý sa všetky ženy tešia hádam od detstva. Predstavujeme si seba ako v dokonalých šatách kráčame k oltáru smerom k nášmu vysnívanému mužovi. Určite súčasťou tohto sna nie je trápenie bolesťami nôh počas svadobného dňa, avšak veľa žien sa s blížiacim termínom svadby začne akoby zmierovať s tým, že nohy dostanú zabrať. Tie, ktoré bolesť odmietajú volia na svadbu tanečné topánky. Prečo?

Noha a tiež postava vyzerá vždy krajšie vo vyšších podpätkoch, ktoré akoby natiahnu naše telo a vnesú do každého kroku pôvab. Nevesty, ktoré sa rozhodnú na obrade byť vo vysokých topánkach často po pár hodinách v sále siahajú po balerínkach, či botaskách. Trend? Alebo z núdze cnosť? Pri zmene topánok netreba zabúdať, že svadobné šaty boli prispôsobené na výšku podpätku na svadobných topánkach počas obradu. Plochá obuv môže predstavovať vizuálny aj komfortný problém pri nosení svadobných šiat, celá postava tak akosi v botaskách.... upadne.

Práve tu je prvý priestor pre voľbu tanečných topánok Michaela WITTNER. Na trhu nájdeme množstvo pekných svadobných topánok, avšak po veľmi krátkom čase sú nepohodlné, ich nosenie mení náš úsmev na trpký. Toto sa s tanečnými topánkami od učiteľky tanca Michaely WITTNER nestane.

Krásne aj pohodlné tanečné topánky na svadbu

Tanečné topánky na svadbu značky Michaela WITTNER poskytujú ich majiteľkám nie len krásu, ale tiež stabilitu a rovnováhu vďaka špeciálne upravenému podpätku a ideálnemu sklonu topánky. Každý pár má tiež extra mäkké polstrovanie, ako výstelku používame bavlnu a navyše vkladáme do topánok veľmi príjemné vankúšiky z pamäťovej peny.

Odporúčané profesionálmi

Určite sa tanečné topánky nedajú porovnať svojou pohodlnosťou so žiadnou inou obuvou. Dôvodom je, že neboli vyrobené pre nevesty ale pre profesionálne tanečnice, ktoré potrebujú pre svoju umeleckú prácu a hodiny na parkete maximálne pohodlie a 100% podporu klenby.

Extravagantné aj neutrálne

Kolekcia tanečných topánok na svadbu Michaela WITTNER obsahuje výrazné dizajnové aj neutrálne modely, či zlatú strednú cestu. Prídu si na svoje nevesty, ktoré milujú extravaganciu, ale vyberú si určite aj tie, ktoré sú v bežnom živote skôr za strohú eleganciu, či menej nápadné outfity.

Špecifikom svadobných tanečných topánok sú dizajnové remienky, ktoré majú krížové zapínanie, zapínanie cez členok, alebo dvojité vysoké zapínanie. Práve krížové zapínanie cez nárt zaisťuje stabilitu pri každom kroku a tanečnom pohybe.

Topánky pre náročné ženy

Máte špecifickú predstavu o svojich tanečných topánkach? Neváhajte nám napísať. Každý model topánok sa dá vyrobiť v inej farbe, so zdobením alebo bez, či s inou výškou  podpätku. Ak máte špecifické chodidlo úzke, široké, či s haluxami, vieme vám tanečné topánky vyhotoviť presne podľa Vašich požiadaviek. Novinkou pre rok 2023 je platforma na tanečných topánkach.

Tešíme sa na Vašu objednávku a hlavne na to, že budete ďalšou spokojnou ženou v tanečných topánkach Michaela WITTNER!

1 komentár k “Tanečné topánky na svadbu. Pohodlie až do rána.”

  1. Určite pripomíname možnosť osobného vyskúšania tanečných topánok v Košiciach, Prešove a Bardejove. Svoju skúšku si rezervujte emailom info@ucitelkatanca.sk alebo telefonicky 0918054172.

Nie je možné pridávať komentáre.